• allah'ın "yürü ya kulum!" demekten imtina etmesine rağmen inatla yürütülmeye çalışılan bir arkadaşımızın programı. kızsız adam diye komik olmayan bir cover yaptılar, coşayazdılar. okan bayülgen'in programına falan çıktılar ekip olarak, konuştular, bilmem ne... sonra arkada bizim seyirciler olarak bilmediğimiz bir şeyler döndü, bu arkadaşımız kıymetlendi. daha ziyade okan bayülgen tarafından kıymetlendirildi (diye tahmin ediyorum). zaten bu okan bayülgen'in takıntı düzeyinde ilgilendiği, halbuki quincy jones'u arkasına koysan fayda getirmeyecek kişiler var, adam da nedendir bilinmez, bu kişileri tutundurmaya çalışıyor (bkz: mehtap yılmaz). her neyse, jim carrey mimik reloaded temalı bu arkadaşımız disko kralı skeçlerine postapokaliptik gürgen öz olarak entegre edildi, turkcell gibi kalantor firmaların reklamlarında oynamaya başladı, zaman oldu, film çekip baş rol verdiler (bkz: gelecekten bir gün), şimdi de program yaptırmaya başlamışlar anladığım kadarıyla. geriye unesco barış elçiliği ve bm genel sekreterliği kalıyor, bunları da tamamlayıp 2014'ten itibaren bağkur'dan emekli aylığını almaya başlar diye tahmin ediyorum. bol enerjiler.
  • televizyonda gördüğü şeyleri aile bireylerine tekrarlayak ilgi çekmeye çalışan 4 yaşında çocuk eyleminin kameraya alınmış hali
  • anlayamıyorum ya, ulusal bir kanalda program yapma şansına kavuşuyorsun. belki yıllarca hayalini kurduğun, peşinde koştuğun şansı elde ediyorsun ama sonucunda böyle bir program yapıyorsun. elinde bir sürü imkan var fakat sen gidip bir telefonun başında sağı solu arayıp "anne evde mi, annen evde mi" diyorsun, milyonlarca insana bakın ben ne güzel bir skeç yaptım diye sunuyorsun.
    gerçekten anlamıyorum. o şans kapını bir daha çalmayabilir, biraz daha özen, emek ve çalışmak lazım. karşındaki insanlara saygın olmalı en başında, "onlara vereceğim şeyler güzel olmalı, zekice olmalı" diye bir kriterin olmalı bence.
  • yine, yeni, yeniden: hayrettin yapma
  • aslinda emek verilen, ne olursa olsun uzerinde calisilan bir seye direkt olarak cok kotu demek istemem...

ama cok kotu be abi.
  • güldürüyor mu bilinmez ama her saniyesinde hayrettin ve ekibinin bir hafta boyunca ne kadar fazla emek koyduğunu, başarılı olmak için ne kadar çok çabaladığını hissediyorsunuz.
  • bu isimden bir kaleci nasıl olursa, komedyen de aynı o ayarda oluyormuş.
  • beyaz atlet paçalı don kösele ayakkabı ile amerikalıları çok iyi trollemiş
    hayrettini johnny depp sanarlarsa
  • abd'yi kotuleyen devlet destekli videolar cekiyordu. epey bi keriz silkelemis olmali ki miami'de ev almis.

mavi vatan, avrasya zart zurt satan askerlerin bebeleri de abd'de ferrari'ye biniyor. "eyy ameriga" diyen siyasilerin torunlari amerigan hastanelerindr doguyor, abd vatandasi oluyor. bu isler hep boyle. fukara halka masal satarsin ama kendin en iyi sartlarda yasarsin.
hesabın var mı? giriş yap