• rachel bilson ile ayrılmışlar.
    http://justjared.buzznet.com/…ngagement-called-off/
    bir saniye üzülmüş gibi yapmam lazım -> : (((((
  • disney+ etkinliğinin en bomba haberlerinden biri olarak kendisinin obi-wan dizisinde darth vader olarak geri döneceği açıklaması oldu.

dizi revenge of sith’in 10 yıl sonrasında geçecek. yani 10 yaşında luke ve leia, orta yaşlı obi-wan ve öfkesiyle tüm galaksiyi ezip geçen bir vader izleyebileceğiz. çok mutluyum sözlük!

umarım vader’ın ilk görevi olan kırmızı ışın kılıcını nasıl aldığını anlatan çizgi romandaki konuyu işlerler.

edit: vader’in ışın kılıcına nasıl kavuştuğu hikayesi merak edilmiş. türkçesi de olan darth vader: imparatorluğun makinesi cildinde bu olay işlenmektedir. obi-wan’a yenildiği günün ertesinde sith inancına göre “sithlere ışın kılıcı verilmez, zorla hak edilerek alınır” mottosu ile vader’in ilk macerasına ve o kötü-iyi olma arasındaki kararsızlığını okuyabileceğimiz çok iyi bir maceradır.
  • hem sarışın mavi gözlü olup, suratında babyface unsurlar bulunmasina ragmen sakat ve sert bakabilen guzel erkek.
  • twilight'a o pudraya bandırdıkları çocuktan çok daha fazla yakışacak olan aktör.
  • twitter'da çocukluk resmini paylaşmış en son. çocukken de dünya tatlısıymış canım benim` :bir tane istiyorum aynından`:

http://tweetphoto.com/21691232

iyi ki edward cullen olmamış, robert pattinson adlı cibiliyetsiz yüzünden bu hale gelen ergenler kim bilir haydenım için naparlardı, kitleler halinde ölürlerdi be.
    hem ben kıskanç bir insanım. çok.
  • yeni nesil mark hamill olur kendileri. revenge of the sith'den bu yana geçen sekiz yılda yer aldığı proje sayısı bir elin parmaklarını geçmedi. onlardan da yalnızca jumper ve awake ses getirdi. lakin bu iki film de maalesef oldukça kötü filmlerdi. aktörlüğü pek takmadığı biliniyor ama en azından daha iyi seçimler yapabilir. 2010'dan beri ortalarda gözükmüyor.
  • insan değil başka bişi şerefsizim.
  • kıskanan bazı şahısların "yaw bu çocuğun boyband üyesi gibi tipi var kesin gay, bundan darth vader olur mu ya!" diyerek karalamaya çalıştıkları, hollywood'taki en taş ve yetenekli gençlerden biridir. bölüm 3'teki yeni uzun saçlı ve daha psikopat bakışlı anakin skywalker imajı ağzımın suyunu akıtmaya yetmiştir.
  • her star wars triologysini izlemiş kadın gibi, ben de kendisine aşığım. çoluğu çocuğu katletti tamam da, gözüm görmüyor hiç
  • ne kadar başarılı ve gelecek vaadeden bir aktör olduğunu anlamak için star wars episode i'de anakin skywalker'ın annesini kollarındayken kaybetmesinin hemen ardından fırlattığı bakışı ayna karşısında yapmaya çalışıp ne kadar salak göründüğümüzü test edebiliriz.
hesabın var mı? giriş yap