• kap açıklamasını beklemek lazım ama bildiğim kadarıyla kiralık olarak yollanmıştır. panik yapmayın.
  • dün hiç de ilk resmi maçıymış gibi oynamayan,sahada gayet rahat olan oyuncu.muhteşem oynamadı tabi ki ancak belli bir seviyenin altına hiç düşmedi oynadığı dakikalar boyunca.boyu her 1.90 civarı forvete "yeni hakan şükür",her genç kaleciye "yeni rüştü" sıfatı gibi yakıştırmalar sürekli yapılageliyor;ancak nolursa olsun çok iyi oynayacağı ilk maçtan sonra "yeni giunti" ya da yeni her kimse misyonunu yükleyip bu çocuğu lüzumsuz baskı altına sokacak söylemlerden kaçınmalıdır beşiktaş camiası.kaçınmalıdır ki bu genç adam bu yükün altında ezilmeden gösterebilsin kendini.
  • 2012-2013 sezonunun kalan maçlarının tümünde beşiktaş'ın ilk 11'inde olması gereken futbolcudur. bu sezona feda dedik bari önümüzdeki yılları kurtaralım..
  • sene başında samet aybaba tarafından ernst'de koşuyor hasan'da , fakat biri 2000 tl kazanıyor diye tabir ettiği oyuncuydu. ernst kasımpaşa'da baya iyi koşuyor fakat hasan'ın koştuğunu göremedim ben hala.

ayrıca sezonun ilk maçı olan deplasmandaki ibb maçında orta 3'lü veli-hasan-fernandes'ti. yani necip ve oğuzhan yedekti. tam hatırlamıyorum ama 4-5 hafta önce hem oğuzhan hem necip'in sakat olduğu bir hafta vardı ve ben hasan'ın yine koştuğunu göremedim. hoca da bir sıkıntı olduğu kesin de , bu hasan'ın kendi özeleştirisini yapmasını engellememeli.
  • 93 doğumlu bu eleman beşiktaş'tan gittikten sonra her sene neredeyse en az iki takımda oynamış. gerçi zaten kural gereği bi sezonda iki takımda oynayabiliyor.swh bu sezon başı 3. lig 2. grupta erbaaspor ile başlamış devre arasında kemerspor'a gitmiş. kemer o grupta son sırada son 6 maç kala. yukarıda yazılanlar komedi yemin ediyorum. hani nasıl gs'de ontivero vardı bi ara o yazılanlara dalga geçiyorduk, diğer takım taraftarlarının da bu elemana yazılanlar için bizimkilerle dalga geçmesi lazım.*
  • kendisini 4-5 maçta izlemiş birisi olarak 1-2 kelam edebilirim.

hasan türk , teknik yeteneği üst düzey olan ön liberolar sınıfına dahil edebileceğimiz bir oyuncu.stil olarak xabi alonso , estaban cambiasso , darren flatcher tarzı bir eleman.topla ilişkisi çok iyi.teknik olarak o seviyedeki oyunculardan çok bariz bir şekilde sıyrılıyor.pasın şiddetini ayarlama , tek vuruşlarda pek sıkıntısı yok.futbol zekası üst seviye .

en önemli eksiği genel olarak türk futbolunun altyapıdan gelen bütün oyuncularında olan eksiklik : fizik güç.

fizik olarak kendini geliştirdiğinde (ki bu konuda emre belözoğlu'nun gelişimi ibretliktir) , avrupa ayarında olacak bir çocuk.veli isimli odun kardeşimizin yerine rotasyona yerleşmesi çok yerinde bir hamle olur.
  • bayrampaşaspor'a kiralanmıştır.
  • hem -varsa- tanrı, hem de beşiktaş tarafından çok büyük şans verilmiş futbolcu. henüz bu şansı kullanamadı ama tren daha kaçmış da sayılmaz. yolun başı... tanrı'nın verdiği yeteneği, çalışıp çabalayıp, beşiktaş forması altında sergilemesi gerekiyor. en son serdar özkan'a yetenekleri ve çalışması konusunda yazmıştım ama o ihanet etti sahip olduğu nimetlere. umarım hasan'da anadolu'yu diyar diyar gezen futbolcular kervanına katılmaz.
  • cartalete'nin hakkında çok olumlu değerlendirmelerde bulunduğu gelecek vadeden oyuncumuz.

http://cartalete.blogspot.com/…rku-gosterirken.html
  • ileride bir frank lampard izlememize vesile olabilecek futbolcu.

umarım çalışarak çok çok daha iyi bir adam olur.
hesabın var mı? giriş yap