• senelerce britney spears'in kopyasi bimbolari** birbiri ardina piyasaya suren showbiz endustrisinin, britney yenge kafayi kazitip kecileri kacirdiktan sonra piyasaya surdugu hanim hanimcik citir britney ve onu konu alan disney damgali tv dizisi.

dizide hanim kizimiz gundelik hayatinda 15 yasinda koyu sacli bir kizi oynarken alter-ego'su olan hannah montana ise sarisin peruk takan bir pop idoludur.

ama pop idolu haliyle bile el degmemis bir taze imaji cizmekte, no sex no drugs no rock'n'roll takilmaktadir. elbiseleri de frapan degil bilakis pek muhafazakardir, valla ondort yasinda kizim olsa hic ses etmezdim oyle giyinmesine (hos ben britney gibi giyinmesine de ses etmezdim ama neyse benden adamakilli baba olmaz zati).

kizcagizdaki su munis komsu kizi havasina bir bakin lutfen:
    http://www.imdb.com/media/rm3935869184/tt0493093

disney denilen hinoglu hin kanal bu dizi sayesinde, televizyona bakinca islak beyaz tisortlu sarisin britney'i, aynaya bakinca da target tisortlu koyu sacli kendilerini goren ve bu sayede kisilik bolunmesine ugrayan 6-14 yas grubu taze teenager genc kizlari can evinden vurmus, amerikan kablolu televizyon tarihinin reyting rekorlarini alt ust etmistir.

olsen twins yaslandigindan beri bu hedef kitleye seventeen gibi siktiriboktan dergileri ve cilt temizleme losyonlarini kakislayacak role model temelli hit tv dizisi pesindeydik, tam zamaninda geldi bu valla allah razi olsun.

bu kizcagizin iki-uc sene onceki hafif daha yasli kitleye hitap eden selefinin degerlendirmesi icin (bakiveriniz: #9354155)
  • başrolünde at ağızlı bi kızın oynadığı dizi. durduk yerde insanlara sinir olan biri değilimdir ama o başroldeki kıza feci gıcığım. gülen yüzünde bile bi sinsilik var o kızın.

(bkz: miley cyrus)
  • son derece avamdir. her seyiyle. amerika'da cocuk sayilabilecek genclerin idolu haline gelmis olmasi ise tehlikelidir.

6 yasindaki cocuklara idol olarak kimin gosterildigini gormek isteyenler icin

http://img.timeinc.net/…804/miley_cyrus_vf_0430.jpg
  • her gördüğümde küçük ceylan sandığım karakter. ne bir seksilik, be bir rock söyleyecek duruş. bildiğin ceylan işte. oradan zıplayıp halaya duracakmış gibi bir hali var.
  • televizyonda disney channel ı bulmamla son zamanlarda iğrençliğiyle beni kendine çeken dizidir. o kadar garip ki, kızın sesi o kadar kalın ve mimikleri itici ki, bakmadan duramamaktayım -.-
    senaryosunu kim yazıyor, bu anlamsız replikler nereden çıkıyor, ben bunları neden merak ediyorum, çok garip.
  • disney'le büyümüş milenyum çocuklarının ilk aşkı, süperstarı.
    ah canım hannah montanam her okuldan geldiğimde, evde olduğum tüm anlarda izlediğim finalinde gerçekten çocuklugumun bittiğini disneyin öldüğünü anladığım (evet gerçekten disneyin öldüğü gündür bitişi) *
    disneyin en sevileniydi, wizards of waverly place namı diğer waverly büyücüleri ve sony'nin yıldızı falan su dökemez eline. arada açar eski bölümlerini parça parça bulup izlerim ordan öğrendiğim şarkılarını dinlerim özlendin çok keşke tüm bölümleri yayınlayan bir yer olsa

edit: disney+ geldi son dediğim artık geçerli değil. thank gosh
  • miley cyrus'un babası billy ray cyrus ile birlikte dizide de baba-kız rolünü oynadığı, 2006-2011 yılları arasında çekilmiş disney dizisi. miley steward adlı genç kızımız, günlük hayatına devam edebilmek için sarı bir peruk takarak hannah montana adıyla sahnelerde yer alır. bu sırrı sadece ailesi ve birkaç yakın arkadaşı bilen miley'in hayatı okul, aile, erkek arkadaşlar ve ünlü hayatı çevresinde dönüp durur. aslında konusu itibariyle kulağa o kadar kötü gelmese de erkek arkadaş tercihlerinin işlediği bölümler bizim kavak yelleri kıvamındaki yerli dizileri andırdığından bayık sahneleri de bolca mevcuttur. yok jake (cody linley) imiş, yok jesse (drew roy) imiş falan ağır ergen sahnelerini saymazsak izlenebilir dizidir.

dizi miley'den çok kendini; iğrençliğiyle ve sorumsuzluklarıyla miley'in ağabeyi rolündeki jackson (jason earles), saflığıyla ve doğallıyla en yakın arkadaş rolündeki lilly (emily osment) ve bana göre dizideki en sağlam karakter olan cani, paragöz çocuk patron rico (moises arias) sayesinde izlettirir. dizide miley'in her şeye atlayan, korumacı büyükannesi; botoks ve estetik güzeli dolly teyzesi (dolly parton) ve onların atışmaları da keyifle izlenebilecek sahnelerden biridir. bunların dışında hemen hemen hepimizin ailesinde rastlanan, hayattaki tek gayesi yeme-içme ve alem yapmak olan göbekli kamyoncu tip yani earl amca (david koechner) ve hannah'nın psikopat koruması roxy (frances callier) de dizinin en eğlenceli karakterlerindendir.

4 sezon, 98 bölüm ve 2 filmden oluşan serinin son sezonunda miley, i'll always remember you şarkısından sonra hannah olduğunu itiraf etmeye karar verir, kimliğini açıkladıktan sonra dizi de çok sürmedi zaten. böylece disney'in en popüler dizilerinden biri de son bulmuş oldu.
  • sabahın köründe kanal d'de yayınlanan iğrenç şey.
  • ergenliğim bu diziyle geçti be.
  • filmi de varmış bunun. (bkz: hannah montana the movie)
hesabın var mı? giriş yap