• aydın kurtoğlu'nun köle şarkısındaki vokal kendisi. sesi gerçekten çok iyi, niran ünsal'ın kızı olduğunu da sözlük sayesinde öğrendim.

diğeri de cengiz kurtoğlu'nun oğlu zaten. yalnız bunların analarını babalarını dinliyorduk biz, ne ara büyüdüler de yer değiştirdiler. televizyonda cengiz, niran, ibo yerine aydın, hande, ido haberleri var artık.

yaşlandık azizim, resmen yaşlandık.
  • şarkıları güzel olsa da, bu hatuna 'sesi güzel' diyen tüm dostları acilen kendisini canlı dinlemeye davet ediyorum.
    zira kara tahtaya sürtülen tırnak türü bir sese sahip kendisi, feci kulak tırmalayan aşırı tiz bir sesi var. annesinin güçlü, tok sesinden zerre nasibini almamış ne yazık ki..

geçen cuma gecesi çalıştığım clupte canlı performansına maruz kaldım, oradan biliyorum. hatta her cuma tıklım tıklım olan mekanımızın var olan müşteri kitlesini de kaçırarak tabiri caizse ekmeğimize taş koydu zatı şahaneleri.. hele arada izleyiciyi coşturmak amacıyla 'söyle' diye bağırmaları vardı ki, izleri aradan geçen üç koca güne rağmen hala kulaklarımda..

yolu açık falan olmasın.
    limon satsın onurlu yaşasın mk.
  • kendisine hakaret etmek istemiyorum ama koyde dedemin evinde yaz tatilinde sabahin korunde oten horoza benzeyen bir sesi var. buralari kesin okuyordur o yuzden kendisini uzmek de istemem ama gercekten bu kadar rezalet bir sesle nasil oluyor da sarkiciyim diye utanmadan ortalikta gezip bir de klip falan cekebiliyor gercekten hayret. umarim kisisel algilamaz ama son zamanlarda duydugum en igrenc sarkiya imza attigi icin kendisine sitemlerimi iletmek isterim. kimseyi annesi uzerinden vurmak gibi bir niyetim de yok ama bir gun basortusu takip a haber'e ciktigini gorur gibiyim. ins yanlis anlamamissindir handejim.

edit: bir de bu ses dijital duzenlemelerden gecip kulagimiza geliyor. kocasina sabirlar diliyorum, burdan kendisine de sesleneyim: uzme lan handeyi.
  • "sırtımdaki bıçakları satsam gider yeni bir ev alırdım" diye saçma sapan şarkıyı söyleyen kişi.

yozlaşmış popüler kültürün son örneklerinden.
  • niran ünsal'ın haliç üniversitesi konservatuar bölümü öğrencisi olan kızı. 2011 yılının başında kumar adlı single albüm ile müzik dünyasına adım attı.
  • son şarkısı gönder gelsin'in klibinde lgbt bayrağını dalgalandırmış şarkıcı. bir hayran kazandı. pek sevmezdim, şimdi daha çok sevmeye başladım.
  • sesi bildiğin kulak tırmalıyor. anan şarkıcı diye illa şarkıcı olacaksın diye bir şey yok. ha illa sektörde olmak istiyorsan git söz yaz, beste aranje falan yap ama bu sesle şarkı söyleme
  • şarkı güzel, ses kötü.
  • niye bilmiyorum ama bu kız çok başarılı olsun istiyorum.

ruhsal çalkantıları yüzünden anasının başaramadığını, kızı başarsın istiyorum sanırım ki niran ünsal'ın sesinin büyük hayranıyımdır.

müthiş bir genetik mirasa sahipler. artık birisi, bunu doğru değerlendirmeli.
  • bal gibi de guilty pleasure olan popçu. herkes dinliyor kimse dinlediği bilinsin istemiyor.
hesabın var mı? giriş yap