• tedx konuşmasında avrupa yakası'nda oynamaya başladıktan kısa bir süre sonra türkiye'nin en sevilen, beğenilen ve saygı duyulan oyuncularından biri haline geldiğini iddia eden oyuncumsu.

bacım bak, sen avrupa yakası'nda 190 bölüm boyunca şunu yaptın. evet, oyunculuk dediğin şey ağzını ardına kadar açıp el çırpmaktan ibaretti. kastettiğin buysa... orada çok güzel bir yemek pişiyordu* sen de şans eseri o yemekten yedin. hepsini geçtim, engin günaydın, binnur kaya gibi isimlerin bulunduğu bir yapımda kendine oyuncu demek bile epey cesaret ister. geçtim en beğenilen, en saygı duyulanlardan biri olmayı.

herkes her sıfatı kendine ne kadar da kolay yakıştırıyor lan bu ülkede. bi' ben çekingenim bu konuda herhalde.
  • kedisinin adı cafer'miş. babam lan, o benim.
  • uzun bir aradan sonra oylumun programina cikmistir. yogun bir sekilde vatan mullet sakarya , 15 temmuz duyari kasiyor. milli egitim bakanligindan bilmemne sertifikalari almis , beyin gucuyle iyilestirme gibi abuk sabuk isllerle ugrasip kocluk yapiyormus. toplam 16 sene yurtdisinda kalmis araliklarla sonra tr ye kesin donus yapmis ve her gun burda cok mutlu oluyormus , insanlara , vatana asikmis , 15 temmuz diyince tuyleri diken diken oluyormus vs.
    merak ettigim insanlar dedigi bebek nisantasi tarafindaki insanlari mi kastediyor acaba ?

ha birde oglunu , asik oldugu , olup bittigi ulkesi yerine ıngiltereye egitime yolladigini soylemektedir.

kusura bakmasin ama cok yapmaciktir. muhtemel olan yurtdisinda ekonomik zorluk cektikten sonra , burdan belli bir kesime yanasirsa saglam gelir elde edebilecegi bir teklif gelmistir.
  • venüs sirius diye bir yoga merkezinde * düşünce gücüyle kalıcı zayıflama semineri veriyormuş. denk gelip okuyunca bile 100 tane miyelin kılıfımın eridiğini o esnada hissettim.
    keriz mi silkeliyor, yoksa kendi de mi kafayı kırdı da bunlara inanıyor, bilmiyorum. aşırı aydınlanma ve farkındalığın yan etkisi de olabilir. demek ki yoganın meditasyonun fazlası zararmış.
  • bugün yani 29 ocak 2020 akşamı the badau'ya uzun zamandır beklediğim sarp maden konserine gittim,konser sırasında köşedeki masada gür sesli biri saatlerce hiç ama hiç susmadan konuştu,masadaki diğer insanlar da konuştu ama bu adamın sesi beynimi deldi resmen.masada oturan hanımefendilerden biri avrupa yakası'nın yaprak karakteri diye uyardı arkadaşım,sonra wikipedia'da evli olduğunu ve eşinin özgür fidanoğlu olduğunu gördüm,bağıra bağıra konuşup bize konseri zehir eden direk o adamdı.

hale hanımı avrupa yakası'nda yıllarca izledim,gayet de sempatik bir insandır ama hale hanım,eşi ve masadaki diğer arkadaşları car car konuşup insanlara haksızlık edeceklerse canlı performans olan bir caz kulübüne neden geldi acaba? mekan mı bitti istanbul'da?

yahu kardeşim ben oraya bir sürü yol teperek gelmişim,sıkı bir sarp maden takipçisiyim yıllardır,para vermişim,zaman ayırmışım,senin eşin olacak iri kıyımın bet sesini dinlemeye gelmedim ki ben oraya.eğer çene çalacaksan git normal bir restorana,ne yaparsan yap!!

klişe laflardan hoşlanmam ama bir sanatçı olarak buna en fazla sizin hassasiyet göstermeniz gerekmez mi..? sarp maden ve diğer müzisyenler yüksek volümlü olmayan caz müziği icra ediyorlar,bunlarsa bütün bir akşam saatlerce hiç ama hiç susmadı,e o zaman niye geliyorsunuz kardeşim.kimseyle kişisel bir muhabbete girmek istemediğim için usulüyle uyardım da kulüp personelini ama ne fayda,hiç susmadılar,özellikle özgür efendi..!!! konserin sonlarına doğru çekip gittiler de biraz rahatladık ama içine zçtılar zevkimizin!

gitmeyin kardeşim,toplum adabını,topluluk içinde nasıl davranmanız gerektiğini bilmiyorsanız gitmeyin böyle yerlere,başka insanların da zevkinin içine etmeyin.olmuyor işte,bizim ülkemizde insanlar toplum içinde nasıl davranması gerektiğini asla bilmiyor ve öğrenemiyor,yan masamız da öyleydi,uyarıldıktan sonra ancak biraz kapattılar çenelerini ama özgür fidanoğlu hazretlerinin çenesi hiç durmadı ama hiç..hadi canlı performansa,müzisyenlere saygınız yok,bari kendinize saygı duyun ya!!

aynen ilet bunu kocana!!
  • plaza kadını imajını atamıyor üzerinden.
  • metin haracılık yapmaya başlamış dişi. kişisel gelişim, yaşam koçluğu gibi konular ne kadar tırt lan. mesela bu kadın kariyer.net’in instagram kanalında bir şeyler anlatıyordu en son. lan iş görüşmesine gittiğinde özgeçmişinde belli bir miktarın üzerinde işyeri varsa senden kıllanıyorlar; e hale caneroğlu bundan beter? sinema okurken oyuncu olmaya karar vermiş, o arada bir yandan caz solisti geçiniyordu yanılmıyorsam, oynadığı iyi dizi bittikten sonra pek ortada görünmedi, şimdi de yaşam koçu olup ahkam mı kesiyor? ciddiye alan varsa aman diyeyim, kariyer konusunda her ne diyorsa temkinli yaklaşın, benden söylemesi.
  • 3. sınıf şarkıcılar gibi hareket eden kadın. mesut yar ın programında ben onu görüyorum şu an mesela. dansları hareketleri falan hiç avrupa yakası dizisinde oynadığı karaktere benzemiyor.

bence daha çok ama çok acemi. hiç kusura bakmasın "ciddi bir işin içinde komik duruma düşmüş".
  • eskiden sebepsiz yere sempatik buluyordum ben bu kadını. ama geçenlerde yaşadığım bir olay yüzünden artık biliyorum ki hakikaten çok sempatik bir insan.

çok yakın bir arkadaşım kendisinin yan apartmanında oturuyor. ben de oraya sık sık gittiğim için ortak merdivenlerde sürekli karşılaşıyoruz. çok büyük ihtimalle beni komşusu falan zannediyor. ben normalde girişken, konuşkan, dışa açık bir adamım ama nedense onunla defalarca karşılaşmamıza rağmen bir kere bile selam vermedim. ne zaman göz göze gelsek gözümü kaçırdım. sebebini de söyleyeyim: eğer ki ben selam veririm de almaz, iplemez, umursamaz ise gözümdeki sempatisini yitirecek. korkum buydu.

önceki haftaydı sanırım. aynı günde 3. kez falan karşılaştık. ben yine aradan sıvışmaya çalışırken bu asabi bir şekilde "iyi akşamlar!" dedi. ezik büzük bir şekilde iyi akşamlar diledim ben de. ama inanın çok keyiflendim.

hikaye çok anlamsız gelebilir birilerine. ama benim kafa yapımda birisi için inanın fazlasıyla anlamlı.
  • terkedildikten sonra şirretleşecek, gecenin bir yarısı evi arayıp sarhoş haliyle küfürler edecek; hatta adam tutup dövdürecekmiş gibi bir tipe sahip, korkutan kız.meg ryan'a benzemeye çalışıyor sanırım.
    ben de sempati ve beğeni yerine korku ve ürküntü hislerini uyandırıyor. niye bilmem ama chucky sanki.
hesabın var mı? giriş yap