• görme engelli vatandaşlar için çıktığı programda reji onu çekmediği için programı terk etmiş olan sanatçı bozuntusu
  • yediği botoxlar kendisinde belli ki asabiyet yapmış 3. sınıf pavyon şarkıcısı
  • oldukça yüksek bir egoyla canlı yayını terk etmiş şarkıcı..
    yıllarca televizyonculuk yaptım reji dahil her yerde bulundum, inanın reji şarkıcı göstermek zorunda değildir sürekli, şarkıcının suratından ziyade ondan daha çok eğlenen kişileri göstermek yayının temposu için gereklidir..
    kendisi de bilir..
    hepsini geçtim orada bulunma sebebi zaten kendisi de değil, daha değerli sanatçılar da var kendisinden onları hiç göremiyoruz mesela..
    ayıptır..
  • yıllardır kibar ve naif imajın olsun. sen gel engelliler için yapılan konser çekiminde beni çek onları çekme diyerek trip at ve tüm imajını yerle bir et. insanoğlu ne oldum dememeli. son anda yine imajın çizilir.
  • açılın ben doktorum. tipik bir erol büyükburç sendromu.

edit: programın başında da erol büyükburç anması varmış, yeni gördüm :)
  • götünün kılları kadayıf teli kıvamına gelmiş, botokstan mimiklerini kaybetmiş, kendini hala doksanların ortasında, o genç döneminde, zanneden,sahnede görme engelli birisi varken ve metin özülkü ile keyifle şarkı söylerken "beni çekeceksin reji" diyip, ortamın içine sıçan insan müsvettesi.

reji seni çekmese ne olacak hakan? ateşini mi yollayacaksın?

bu arada metin özülkü'ye de bir alkış lazım. olayı görmezden gelmesi müthişti*
  • hakan peker sahneyi terkettiğinde en iyi cevabı metin özülkü vermiştir. hiç umursamadan devam etmiş/ettirmiştir. hakan peker gibi şahısların piyasadan tamamen silinmesi dileğiyle.
  • yüzyıllar önce kendisiyle ankara'da bir avm asansöründe karşılaşmıştım. yanımda bir arkadaşım vardı. bu yürüyen ego dönüp bize "kızlar beni tanımadınız mı?" diye sormuştu. cidden o sorana kadar farkında bile değildim, şöyle bir gülümsedik karşılıklı olarak.

olum adam asansörde tanınma peşinde, televizyonda olay çıkarmış. çok görmeyin!
  • metin özülkü'yü levent yüksel sananların entry girdiği başlık.
  • bir buna bir de hadi yine iyisin tayfun'a çok gülüyorum lan. ikisi de hala milyonların sevgilisi zannediyor kendini.
    adamın facebook'taki sayfasının adı bile tayfun sanatçı. profil fotosunda da 90's megastar yazıyor. tarkan konusunda da oldukça kompleksli ahaha

https://www.facebook.com/tayfunmegastar
hesabın var mı? giriş yap