• maç sonrası röportajıyla beni güldürmüş genç yetenek.

spiker: türk milli takımını seçme süreci nasıl gelişti?

hakan: ben zaten u16-u17'de de milli takım forması giydim. sadece 1 defa almanya milli takımında oynadım. orada da kendimi hiç iyi hissetmedim. arkadaşlık yoktu, kimse birbiriyle konuşmuyordu.

"insan yemekten sonra bir çay-kahve içer, sohbet eder."

sen istesen de yapamazmışsın orada, iyi ki geldin.

edit:facia yasadim uyarmış, imla.
  • "milli takıma alınmadığım için üzgünüm" demek kendi açısından masum ifade olduğu için kullanmaması gerekirdi. bunun yerine, "benim yerime haksız olarak tercih edilen bütün adamların yedi sülalesini *******, hakkımı da helal etmiyorum" dese daha iyi olurdu. herkesin anladığı dilden konuşulması gerekir.

debe editi: selam. öncelikle böyle sığ bir entrynin debe'ye girmesinden dolayı özür dilerim. ama bana değil sedet'e kızın bununla alakalı. sizlerin bu entry'e oy verip, debe gibi ortalama entrylerin yer aldığı bir listeye sokmasını sedet sağladı. neyse şimdilik geçelim bunu, zaten bu konuda bir yere varamıyoruz ne kadar konuşsak da. kaldı ki yakında kanzuk sözlüğü dürüm yapıp yer.

bu entry futbol tabanlı olmakla beraber, aslında bu ülkede adam kayırmanın, cehaletin, mayfacılığın, züppeliğin, karaktersizliğin, hırsızlığın her yere işlemesinden dolayı yazılmıştı.

şimdi bu entry'de konuyu futboldan çıkarın. bir işe başvurduğunuzu ve o iş için yeterince de donanımlı olduğunuzu düşünün. ancak sizin yerinize, o şirkette çalışan bir müdürün çok sevdiği ve beş para etmez bir adamın alındığını düşünün. neler hissederdiniz acaba?

ve daha bir çok alana çekebilirsiniz bu entry.

şimdilik saygılarımla
  • milli takımda oynadı beğenmedim. milan abi daha iyi mi bileceksin dediler. haklısınız adamlarin bildigi vardır dedim.

devam etti milli takımda yine beğenmedim. inter'e aldılar neyse biz anlamıyoruz bu işten dedim.

şampiyonlar ligi finali oynayan takımın en kritik oyuncusu. benim cahil gözle göremediğim biseyler var diyorum, e tamam da hala mantığım almıyor abi nesi iyi oyuncu bunun...
  • şenol güneş: hakan bugün 10 numarasın.
    hakan: sağ ol hocam, sen de 10 numarasın.
  • maç sonu çağlar, cengiz, merih eksik bu takımda diyor.

hayır kardeşim onlar olmayınca daha iyiyiz. onlar gelse de oynamayacaklar.

bunu bile farkedememişsin. kendin oynadığına dua et, bir gram katkın yok.

hala cengiz diyor...
  • kendi takımını bilemem ama milli takımda top oynadığını iddia eden adam çıkarıp koysun masaya madem. bu adam yalnızca akan oyunda varlık gösterebilen, bunun dışında saha içinde liderlik yapabilen, oyuna ağırlığını koyabilen, oyunu hızlandırıp vizyon katan bir adam değil. değil abi, var mı örneğiniz? ben milli takımda hakan izleyince durmadan sağa sola pasif paslar veren, gerizekalı gibi sürekli ön direğe korner kesen, dağa taşa şut çeken bi adam izliyorum.

arda güler var ya? saha içi ağırlık konusunda 20ye katlar bunu. neymiş kendi takımında iyiymiş, banane amk kendi takımından? milli takımda çöp olan topçu. bikaç ortasaha yetişse de kesse şu kazmayı.

edit; not: gs.
  • bu herif bu maç oynuyorsa biz kazanamayız buraya yazıyorum... o kadar overrated biridir kendisi.
    edit: 2 tane bir güzel gol yedik, bir gol attık ancak lafımın arkasındayım. bu adam çıkmadıkça bizim bu maçı kazanma olasılığımız 0.
    edit2: bu balonun olduğu takımda daha gol bile yemeden kazanamayacağımızı öngördüm. bunu ben öngörüyorum şenol öngöremiyor. hadi onu da geçtim bu adamın milli takımda değil oynaması milli takımın kapısından bile geçmesi mucize. ne çok meraklıyız 2 uzaktan duran top golü atanları, şov yapanları milli takımda oynatmaya...
  • tıpkı mehmet ekici gibi, menajeri babası olan "alamancı" kelimesinin tam karşılığı olan futbolcu. bundan yaklaşık 5 sene kadar önce bayburtlu olan babası ts yönetimine neredeyse yalvararak bu sözleşmeyi imzalamış ve parayı almıştır. trabzonspor'dan para alıp başka takımla sözleşme imzaladıktan sonra sanırım hayatını olağan akışında sürdüreceğini düşünüyordu hakan ama fifa ona evet dedi.
    şimdi daha güçlü bir sesle evet de hakancığım...
  • öyle özel gizli bir yeteneği var ki sadece kendisi biliyor amk.

her milli takım maçında ilk 11'i işgal eden futbolcumsu.
  • pres yapmazsın,
    top sürmezsin,
    şut çekmezsin,
    gol atmazsın,
    adam geçmezsin,
    sorumluluk almazsın,
    pas atmazsın,
    cesaret vermezsin,
    güven vermezsin...
    e mk sen bu takımda neye yararsın?
hesabın var mı? giriş yap