• ing. 1- sakiz, 2- dis eti
  • içi artık batının lüks markalarıyla doldurulmuş olan rusların tarihi alışveriş mekanı.
  • moskova'da kızıl meydana hakim, açılımı "evrensel devlet mağazaları" olup içinde lüks mağazalar bulunan büyük alışveriş merkezi. çarşının altındaki boscobar cafe'nin sıcak çikolatası güzeldir, içilesidir.
  • almanca öğretmenliği okuyanların/okumuş olanların iyi bildiği "almanca öğretiminde yaklaşımlar" adlı derste öğretim methodlarının başında gelen "grammatik übersetzungs methode " nin kısaltılmışıdır. "sınavda güm'den gelen soruyu bilememek güme gitmek demektir" şekli ve türevlerinde bir dolu geyiğe ev sahipliği yapmıştır
  • isemenin gun itibariyle 50 ruble oldugu meshur rus avmsi. ilk defa bir avmde tuvalet icin para alindigini gordum. cinin yeni yili sebebiyle durmadan cince sarkilar calisiyor bugunlerde her yer cince dekorasyon. resmen kafa sikiyor.
  • (bkz: jay watson)'ın solo projesine verdiği isimdir. aksine grup değil, dediğim gibi kendi solo projesidir.

(bkz: anesthetized lesson), (bkz: out in the world), (bkz: gemini), (bkz: serotonin), (bkz: couldn't see past my ego) ilk aklıma gelen en sevdiğim şarkılarıdır. oldukça başarılı bulurum kendisini ve severim. hatta çok severim.
  • jay watson heyvanının muazzam projesi. başlığına yazmasam eksik hissederdim. tame impala sound, pond sevenler severek dinleyecektir.
  • tame impala'nın canlı performanslarında yer alan müzisyenlerin kendilerine ait grupları. haziran ayında out of this world albümleri de spotify'daki yerini aldı. sound olarak az çok benzese de tame impala'dan da oldukça farklı şarkılar yapan bir grup.

glamorous damage albümünde yer alan, kevin parker remix'iyle boyut atlamış anesthesized lesson ve delorean highway albümünde yer alan growin' up şarkıları, avustralya menşeili indie müzik severlere önerilir.
  • moskova'da bulunan bir alışveriş merkezi. 250 metre uzunluğunda yürürken kendinizden geçiyorsunuz. tr'de bulamadığınızı burada rahatlıkla bulabilirsiniz. ara ara 3 katlı oluyor ama genelde 2 katta halletmişler işi.
  • ak portföy gümüş fon sepeti fonu.
hesabın var mı? giriş yap