• londra'nın ıslak sokaklarında rahat bir kapşonluyla saatlerce yürüme isteği uyandıran grup. öyle böyle değil.

ayrıca; (bkz: at the river) , (bkz: think twice)
  • dünya tarihine live at brixton dvd'sini kazandırmış, elektronik müzik nasıl yapılır dersi vermiş bir gruptur.

acı olan şey ise günümüz elektronik, trip-hop, downtempo muziği bu adamların 2000'lerde yaptıkları işin tırnağını bile yapamamasıdır.

ha keza kendileri de şu an live olaylarına ihanet etmiş ve sallamamaktadırlar. burayı tabii oturup okumazlar da chemical brothers'ın, massive attack'in yavaş yavaş geri dönüşe hazırlandığı aylarda silkelenip şöyle bir merhaba deseler hiçte fena olmayacak grup.

herifler kapıyı açtı, çıtayı yükselti; bunlara özenip 2 mac alan adam, 2 dım tıs ile başımıza elektronik muzikçi oldu. ona yanarıım başka şeye değil.
  • enfes şarkılar yapan ama yeterince ilgi görmeyen grup.*

insede my mind
    my friend
    superstylin'

not: sıra ile dinleyin dinginlikle başlayıp enerjiniz tavan yapsın.*
  • (bkz: history)
  • günlerdir bir şarkısını hatırlamaya uğraştığım ve sonunda bulduğum ingiliz müzik grubudur.
    (bkz: my friend) video klibi tam da kurumsal hayata ilk başladığım sene çıkmıştı. şarkının klibini her seyrettiğimde o sene arkadaşlarla gittiğimiz bodrum tatili aklıma gelirdi. şimdi tekrar seyrettim, klibi de şarkıyı da hala güzel buluyorum.
  • asmalı mescit'in en büyük var oluş sebeplerinden birisi olan grup.
  • radar'dan sonra one love`da da bizleri şaşırtmadılar. aynı güzel performans, baş döndüren lazerler, hoplayan zıplayan eğlenen kalabalık. değişen bir şey yok. ne zaman gelseler aynı tadın yakalandığı, aynı dozda eğlendiren şahane bir grup.
  • ocak 2010'da 11 parçalık black light albümü çıkmıştır. mükemmel ötesi şarkılar var içinde, hangisi denize düşse kurtarırım bilemedim.
  • bugün tanışmış olduğumu söylemekten büyük utanç duyduğum şahane grup.
  • şahane bir albümle geri dönmüş olan grup. hele bir paper romance video su var ki, leziz mi leziz.

http://www.resetmagazine.net/…mada-black-light.html
hesabın var mı? giriş yap