• bu şarkının "saclarin dagilir aklimin yellerinde" kısmı,aşkın nur yengi'nin ay inanmıyorum'undaki "saklarım sevdamı gücüm yetmese bile" kısmına fazlasıyla benzer,ya da bana öyle geliyor bilemiyorum.
  • harun kolcaka bu sarkidan sonra "vampir misiniz" diyen gazeteciyi 7-8 yil sonra kiniyorum.
  • harun kolçak'ın, urban style kot pantolonu ve gigantik göbeğini gizlemek istercesine önünü sıkı sıkı iliklediği deri ceketiyle dans ederek, klip için çıkardığı gözlüklerinin eksikliğiyle yeni doğmuş bir kedi yavrusununkini andıran gözlerle, hiçbir şey göremeden kamerayı bulmaya çalışarak biz sevenlerine "merhaba" dediği sanat durağı.
  • daha şarkı girmeden harun kolçak'ın çoktan dansa başladığı klipli şarkısıdır. sanki adam hep dans ediyormuş da şarkıyı adamın üstüne yazmışlar gibi.

edit: muhtemelen şarkı bittikten sonra da devam etmektedir dansa, zira görüntü bir yerden sonra durmaktadır.
  • hayatım boyunca antidepresan kullandım ve fakat şu şarkıda ettiğim harun kolçak dansının verdiği mutluluk ve "dünyanın dötüne koymuşum" hissiyatını almadım, alamadım.. bu dansımı izlemek zorunda kalan yakınlarımdan özür üstüne özür..
  • klibinde harun kolçak süper ötesidir..giiirr kanımaa kısımlarında kollarını açarak yaptığı figürlerle dans konusundada ne kadar yetenekli olduğunu görürüz..o kafanın oynayışı nedir öyle...eskilerden bir tayfun, bir harun var böyle kendine özgü...
  • sahane bi harun kolcak calismasi. evin icinde ziplayarak perform ederseniz ancak hakkini verebilirsiniz.
  • bu sarkinin "ucardim gonlumce seni gormeden once" kismindaki melodi, bu ne dunya kardesim adli sarkinin "bu ne dunya kardesim seven sevene" bolumundekine cok benzer. hatta onno tunc bu yuzden beste araklamakla suclanmisti.
  • harun kolçak'ın bu klipteki saçına sahip olmak için çok kuaför zengin ettim ama yok, o saç o bıyıktaki denge benim vücuduma bir türlü oturmuyor. olmuyor anasını satayım.
  • uçardım gönlümce seni görmeden önce,
    yazılmış inan kaderime
    saçların dağılır aklımın yellerinde,
    hiçbir rüzgar esmese bile
    vazgeçmem geçemem seni ne zor buldum ben,
    düşlerim çıkmasada yine

gir kanıma
    hani bekarlık sultanlık derdin yetti canıma yaşarım ben senle gir kanıma (2)

kararı ver artık
    beklemeden gel yazık
    vazgeçersen bu sevdadan eğer
    ne kadar çok aradım sonunda yakaladım
    unuttum yalnız geçen o günleri ohh

gir kanıma
    hani bekarlık sultanlık derdin yetti canıma yaşarım ben senle gir kanıma (2)
hesabın var mı? giriş yap