• cok saglam kaynaklara dayanan haberler butunu.

(bkz: yenisafak)
    (bkz: habervaktim)
    (bkz: haber7)
  • erasmus öğrencilerinin yakalandığı hadisedir. daha avrupadaki ajanslara yansımadı, bakalım yansıyınca nasıl kurtaracak davutoğlu.
  • (bkz: kurtlar vadisi terk)

gondeririz polatı hepsini temizler evelallah degil mi ?
    (bkz: kurtlar vadisi taksim)
  • haber7, yeni safak ve en onemlisi habervaktim.com gibi dunyanin korkulu ruyasi olan guvenilir kaynaklar sayesinde bilgilerine ulastigimiz liste.

olm ben bu adamlar "dunya donuyor" dese dunyanin dondugune inanmam la.
  • habervaktim.com okuyup gaza gelen şakirt listesi. oysa gerçek gaz taksimde bekleriz. ha bir de diplomatik pasaportlu ajanların tutuklandığı söylenmiş, ahahahdsajda harbiden komik lan
  • 2 gün önce bir kaç yetkiliden dış mihraklar vs vs diye kelimeleri duyunca twite, "gezi parkında aval aval gezip fotoğraf çeken turistleri uzaklaştıralım, yoksa daireye alınmış kafalarını yarın akit'te görürüz" diye yazmıştım. bu twitten sadece 3-5 saat sonra yeni şafak böyle bir haber yaptı.

yuh dedim sizin mizah duygunuz bile adamların gözükara yalan söyleme çabasına yetişemiyor. bu nasıl yalan dolanla kurulan bir propaganda inanılır gibi değil. insan espri yapmaya ile korkuyor, adamlara fikir vermiş oluyoruz.
  • neler olduğunu halen anlayamayıp, şaşkın vaziyette ortalıklarda dolaşanların, çaresizce oluşturdukları liste.

canım sizin listelerle uğraşmanız bizi mutlu eder, böyle gereksizliklerle meşgul olun, kendiniz yazıp, kendiniz inanın. biz de rahat rahat işimize bakalım.
  • her şeyi siktir et de, şu aşağıdaki linkte piknik tüpü ile eylem yapacak ingiliz, fransız, amerikalı ve yunan ajanların tiplerine bir bak ya; (bkz: http://www.habervaktim.com/…tliam-yapacaklardi.html)

olm tamam inanan insanlarsınız biliyoruz ama her şeye de inanmak zorunda değilsiniz be kardeşim. bunlar bildiğin zeytinburnu çocuğu. kimbilir neden gözaltına alınıyor. piknik tüpü ile eylem yapıp sfgdhddldkjdl..

ana akım medyadan biraz ders alıp, bu işler nasıl yapılır, nasıl kardeş kardeşe kırdırılırı öğrenmeniz gerek.
  • liste doğrudur. kandil gecesi eylemcilerin aralarına sızan ajan simit'i çay eşliğinde nasıl bertaraf ettiklerini gözlerimle gördüm.
hesabın var mı? giriş yap