• topu gezi parkına kaçanların iddaası sanırım.
  • bu konuda beni aydınlattığı için minnettarım habervaktim'e. hemen gidip grub sexe katılayım.

naturmort bok çukurundan bildirdi.
  • kafayı sikiş sokuşla bozmuş yobazların iddialarıdır.
  • bir habervaktim haberi.

bu haberi yapanlar ne kadar suclu ise, "nereden biliyorlarmis, toplari mi kacmis, oradalar miymis?" diyen zihniyet de o kadar sucludur. ne farkiniz var ki onlardan? gezi eylemlerini destekleyen bir escinsel bireyim ben, gezi parki'nda escinsel iliskiler cokca yasanir.

arkadasim, gezi parki, toplum tarafindan itilen escinsellerin public sex yaptiklari biryerdir, bunu istanbul'da yasayan ya da taksim'e yolu dusmus her kezban escinsel bilir.

tamam, escinsel fuhus yok orada, ama escinsel public seksin en cok yasandigi yerdir turkiye'de.

haberi yapani lanetleyecekken, gelip burada kendine eylemci diyen homofobikleri gorunce tepem atti. eylemde lgbtt yok muydu lan dalyaraklar? en onlerde degiller miydi? bizim de ozgurlugumuzun olmasi gerekmiyor mu? cinsel yonelimim dogrultusunda yasayamayacak miyim? siz iki gram beyninizle eylemci gorunup homofobikligin ve fasistligin dik alasini yapmiyor musunuz? beyninizi sikeyim sizin.
  • parkı mı yıkalım? ne biçim haber bu? haber desem de dilim varmıyor. fuhuş orada asıl rantla yapılıyor, bedenlerini değil de onurlarını satıyorlar. bir de size ne, milletin cinsel kimliğinden, fuhus istemiyorsanız ki en çok otoban ve yol kenarlarında oluyor, artık yol yapmazsınız o halde. mantıksızsınız!
  • anlasilmamis olabilir bu haber, dogruluk payi var, ama amac insanlara dogruyu aktarmak degil, ari kovanina comak sokmak. dini kullanarak insanlarda homofobinin canli tutulmasini saglamak, eylemcileri asagilamaya calismak.

hukumet, escinsel date sitelerini kapattigi icin escinsel bireyler seksuel ihtiyaclarini karsilamak icin gezi parki'na gidiyorlar evet, fuhus yapanlar da var orada, evet.

bunun sugoturmez bir gercek oldugu bilinmesine ragmen neden bu haber mide bulandirici? zihniyet, kokusmus zihniyet.

aslinda olay zinanin suc olarak nitelendirilmesinde sakli bence. cinsel yonelimi ne olursa olsun, insanlar seksuel ihtiyaclarini karsilamak icin belirli yollar denerler. escinsel bireyler icin bunun 3 yolu vardir; gay barlar, internet ve parklar. gelismemis ulkelerde gay barlarin az olmasindan mutevellit internet ve parklar bu ihtiyaci karsiliyor turkiye'de. dogrulugu tartisilir mi? bence tartisilamaz, cunku sikilmis beyinlerin kimin nasil yasayacagina karar verme yetkisi yoktur. alenen park icinde sevisenlerden bahsetmiyorum, park icinde bulusup, anlasip seks yapmaya giden insanlar var, alt komsunuz olabilir mesela, ya da kardesiniz, en yakin arkadasiniz.

escinsel date sitelerinden coguna erisim engelli, girenler dns falan biliyor zaten. ama bu ulkede herkes internet kullanamiyor ne yazik ki, bu durumda da turkiye gibi ulkelerde parklar onemli yer tutuyor seksuel ihtiyaclarin giderilmesinde bir arac olarak. bakin, parkta seks yapanlari tasvip etmiyorum, olay parklarin turk escinsellerinin hayatindaki yeri.

konudan cok sapmadan, habervaktim bu haberi tamamen provoke amacli yapmistir, bunda hemfikiriz. benim demek istedigim sey ise haberi yapanlara hakkinda cinsel yonelim bazinda hakaretler edilmesi. ne farkin kaliyor o zaman onlardan? he amk, habervaktim yazarlari gezi parki'nda koli ariyormus. arasin ayrica, kime ne? iclerinde escinsel olamaz mi?

ozgurlukcu gecinen ve bununla dalga gecenler, agir homofobiksiniz. hadi gidin "ozgurlukculuk" oynayin parkta.

edit: gercekten ozgurlukcu olup, o parkta her turlu ayrimciliga karsi eylem yapan veya destek verenleri tenzih ediyorum.
  • 11 gündür mücadeleden ne doğru düzgün yiyebildim, ne uzun bir uyku çekebildim... aklıma seks bile gelmedi, libidom biber gazı şapmışçasına düştü.

habervaktim, eşeğin aklına karpuz düşürüyor şu anda ama! orji, fuhuş nerede oluyor be bunlar? maaş muhabbetini bile yeni öğrendim.

niye dışlıyorsunuz beni :/
  • biz daha bu saçmalıklara götümüzle gülmeye devam edelim, bu ülkede ciddi anlamda bunlara inanan bir kitle var arkadaş. rize'deki olayların "eylemciler allah'a küfrediyor" gibi 3 yaşında bebenin inanmayacağı bir provokasyonla tırmandığını daha iki gün önce görmedik mi? ülkenin geleceği için asıl vahim olan habervaktim'in iftira haberleri değil, hala buna inanan, düşünmeden sorgulamadan doğruluğunu kabul edip gaza gelen bir kitle olmasıdır. onlar varken akp'nin yeni rekor denemeleri yapması zor değil.
hesabın var mı? giriş yap