• fragmanı çıkmış, nasıl şen nasıl mutluyum sözlük. şuradan izleyebilirsiniz.
  • sadece 2 küsür dakikalık fragmanında dahi sarı bıyık'ın oyunculuğundan yer yer anthony hopkins, johnny depp, robin williams ve anthony perkins tadı alınabilen film. tek kişilik dev kadro adeta.

ayrı ayrı çok sevdiğim iki tuhaflar tuhafı kafanın** birleşiminden ne tür bir şey çıkmıştır, o uyum ne derece sağlanabilmiştir bilemiyorum ama umutluyum. dilerim yeterince absürt, yeterince saçmasapan ve yeterince amatör olmuştur. bekliyoruz bakalım.
  • oğlum kardeşinin geldiğini affahahaaew
  • bomba bir film geliyor. fragmanda görüldüğü kadarıyla matkap rıza, cesi ve "balta nerede hanım" da oyuncu kadrosunda var.

kaleci saçlı adam ile yengesine göz diken azgın semih de olursa tadından yenmez.

merakla bekliyoruz.
  • bir parça psycho'yu andırıyor.
  • fragmani yarida kapattim. kafa kaldirmiyor artik boyle isleri.
  • biz gerçek kesiti böyle profesyonel çekimleri olduğu için, fragmanı olduğu için sevmedik. gerçek bir kesit olduğu için sevdik.

tutmaz bu iş. yalnız sarı kafa da aynı kalmis sanki.
  • değil ünlü bir yönetmen kendi aralarında amatörce çekseler bile izlerim. hatta sonrasında manyak 2, mnyk vb şekilde seri hale getirsinler.

gerçek kesit bir nevi jokerdir benim için. haaa derine inince elbet gazetelerin 3. sayfa haberlerinin canlandırılması gerçeği var. hani artık alıştığımız hani üzülmek yerine aman be dediğimiz hani ufacık 3 satırlık haberler. 3 satır bir ömür...

gerçek kesit normalde hiç bitmeyen bir seri zaten. insan var oldukça yazılan.

neyse filmi izleyelim altına not düşeriz. oyuncuları özlemişim bu arada.
  • gerek yok böyle filmlere. gerek yok.
  • gercek kesit izleyecegiz diye saatlerce ekstrafor reklami izlemis insanlariz yaa nasil izlemeyiz gercek kesiti!11!

sari biyik ve emegi gecen herkese tesekkurler.
hesabın var mı? giriş yap