• 24'te 2. sezonun ortalarına doğru michelle dessler'a giderayak verdiği öğüt inanılmazdır.

aslında öğretmen olmak istediğini ama bakanlığın yılda 5bin dolar daha fazla önerdiği için bu mesleği seçtiğini , mutlu olmadığını ve mutluluğun önemi vurgular. benim değerim buydu işte , 5bin dolar pff. der.

değerini bilmeyenler utansın.

diriltin ulan bu adamı!
  • millet bauer, almeida, bilmemne derken benim 24'deki favori karakterim.
  • 2. sezonu bitirmeyenler okumasın..

--- spoiler ---
    benim de 24'teki en sevdiğim 1-2 karakterden biri olmayı başarmışken ilk 2 sezonda, aynı zamanda kendisinin dizideki en gerçek karakter olduğunu da belirtmek gerek.. doğrularıyla, yanlışlarıyla en insana benzeyen karakterdi kesinlikle.. daha fazla görmeyi isterdim şahsen, yazık oldu abiye..
    --- spoiler ---
  • 24 dizisinin radyoaktif karakteri
  • hepimiz bi adamla kotu bir $ekilde mu$erref olduk, zimmetine para gecirirken jack bauer ofisinde bayiltti falan; anladik ki ne tony almeida gibi "okeyde ta$ calmayacak" saflikta bir adam, ne de jack bauer gibi kendini olmu$ e$inin katilinin onune koyacak bir adam..

ama o sizinti hadisesinden sonra giderayak herkese kendini nasil da sevdirdi, o george mason gitti suicide missoni renklendirecek bir espiri anlayi$i geldi..

ya rab azicik radyasyon bi insani bu kadar mi degi$tirir??
  • böyle bir karakter diziden niye çıkarılır anlamak mümkün değil.

(bkz: adamım)
  • virjinya insan hakları bildirgesi'nin yazarı, ''demokrasi ve insan hakları'' kavramlarını ilk defa birlikte kullanan deha.
  • --- spoiler ---
    giderayak yaptığı esprilerle kendini sevdirmiş olan 24 karakteri.

paramedic: take off your clothes.
    [after mason has been exposed to radiation]
    george mason: aren't you going to buy me dinner first?

[some of the symptoms of inhaling plutonium]
    paramedic: well, there's hair loss...
    george mason: i'm already used to that.

[pointing his gun in the direction of a noise behind him]
    jack bauer: don't move.
    george mason: hey, hey. service is bad enough on this flight; you don't have to shoot me.
    --- spoiler ---
  • kendisini dizide vladimir putin canlandırmaktadır.
  • dizinin başlarındaki 'bad guy' hallerini anımsayacak olursak dizinin sonlarına dogru kendisine epey kıyak geçilmiş karakter. kahraman oldu, daha ne.
    ayrıca (bkz: xander berkeley)
hesabın var mı? giriş yap