• birkaç gün önce nba balonu için "ne bok yemeye buraya geldiğimizi bilmiyorum" diye demeç veren nba oyuncusu.

(bkz: #112153247)

bugün itibariyle de takımına ve lige boykot kararı aldırmış ve büyük ihtimalle nba sezonunun bitmesine vesile olmuştur. detaylarını paylaştığım girinin 3. paragrafında anlattım.

yani anlayacağınız george hill inanılmaz bir hümanist.

kendisi hakkında ek bir bilgi de vereyim. bu pamuk kalpli insan hakları savunucusunun 300 hektar arazisi var. bu arazisinde dünyanın dört bir yanından çeşit çeşit hayvanlar getiriyor ve bu hayvanları katledip fotoğraflarını paylaşıyor. adamda bir cephanelik var, sanırsın ki güney amerika diktatörü.

zaten avlamak için afrika'dan getirtip, kapalı alanda uzaktan on binlerce dolarlık silahlarıyla öldürdüğü hayvanların kurşun yemiş leşlerinin üzerinde dururken o gülümsemesi ve gururlu bakışları her şeyi anlatmaya yetiyor.

sponsor ve hayvan avı paylaşımlarının arasında pek göremedim ama sanırım arada bir tane zenci haklarıyla ilgili paylaşımı da olmuş.

işte gerçek bir hümanist.
  • universitede matematik calistirdigim guzide insan. butun sporcular gibi o da hikayeli sorulari yapamazdi.
  • greg oden'dan sonra eski kız arkadaşına çıplak fotolarını yollama modası kervanına katılmış olan nba oyuncusu. bu sefer korkmaya* gerek yok, resimler sansürlü. ayrıca bazı telefon mesajları da mevcut.

edit : resimler siteden kaldırılmış, o yüzden sadece başka yerlerde yeralmış resimler var. son iki resim telefon mesajlarıdır.

http://3.bp.blogspot.com/…ge+hill+spurs+naked+2.jpg
    http://2.bp.blogspot.com/…aked sex text message.jpg
    http://1.bp.blogspot.com/…ed sex text message 2.jpg
  • son yılların şampiyonluk adayı takımları arasında en kabız oyun kurucu yarışması yapılsa adayım bu arkadaş olur. dün gece kawhi leonard'ın performansını izledikten sonra bir kez daha spurs yönetimini takdir etmek lazım. gerçi hill memleketinde oynuyor indiana da mutlu durumdan, bize laf düşmez.
  • kendisini sadece ofansif katkısıyla değerlendirmek hata olur. bu adam iki gard pozisyonunu da müthiş savunabilen, geniş fizikli ancak hücumda pek çok nba oyuncusundan farklı olarak agresif olmayı bir türlü oyununa katamamış, eksik kalmış biri. spot up shooter olarak değerli, yaratıcılık departmanında kayıp. elbette ki bugün değeri leonard'ın veya teague'ın yanına yaklaşamaz ama bildiğin herkese lazım görev adamıdır.
  • pacers'a çok ciddi katkılar vereceğine adım gibi eminim. indiana'nın takım yapısına da çok uygun. umarım sakatlık sorunu olmaz. ama kafamda tek bir soru var o da yaşlı spur ne diye elindeki potansiyelli ve belli bir seviyedeki genç oyuncusunu takas etti, çözebilmiş değilim. draft hakkı falan eyvallah ama pacers öyle lotaryaya oynadığı zamanı da geride bıraktı. hoş spurs yöneticileri ikinci tur şapkasından tavşan çıkarmakta başarılılar ama bilemedim. neyse, bekleyip görelim.
  • bu adamın yarısı omuzdur efendim.
  • istatistiklere g. hill olarak yazılınca ismi grant hill ile de karıştırılabilen basketçi. dün gece san antonio'nun dallas'ı 92-89 yenip nba play off 2010 ilk maçlarında 3-1 öne geçtiği maçın gizli kahramanı olmuştur. ebemizi sikmiş bizi üzmüştür yani bu yeni yetme.
  • bu sene san antonio spurs'te kenardan gelip güzel katkılar yapan guard.
  • bu gece oynanan memphis maçında 8 adet top kaybı yapmıştır.

amcık.
hesabın var mı? giriş yap