• hürriyet gazetesinin'in muhteşem haberine göre estetikle yüzünü kaldırtıp axl rose olmuş kişi. önceden de ozzy osbourne imiş.

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/…&p=9&rid=2369
  • 28 yıldır birlikte yaşadığı sharon ile evlenme kararı almışlar; e biraz daha bekleseydiniz, bu ne acele? :))

http://www.facebook.com/kiss
  • dio'nun iddiasına göre bu abimiz havayı bile kendisinin icadettiğini iddia edebilirmiş.

(bkz: ayar)
  • yanimizda calisan bir eleman var, part-time bize calisiyor, part time muzisyen. isvec-rum kirmasi bir ingiliz (cat stevens gibi oldu simdi bak). gecen hafta geldi, iki hafta izin istedi. niye dedim? gene simmons'un kizi los angeles'a davet etmis. nerede kaliyorlar dedim, beverly hills dedi.

simdi bizim eleman gene simmons'un evinde iki hafta kiziyla beraber kalacak ve sonra gelip bize getir-goturde yardimci olacak. takva filminde settar t, erkan can'a diyordu-ciragina- "ya sana bunlari yap diye emrediyoruz da gunaha mi giriyoruz " diye. aynen o duruma dustum.

at gibi kiz, bizim eleman da 1.85 falan yakisikli bir cocuk. bakalim ne kadar zayiflamis gelecek simmons'larin evinden?

ya da tekrar geri gelir mi onu da bilmiyoruz ya.
  • "gelmiş geçmiş en çok seks yapmış kişi" ünvanının sahibi.

tabi bu gibi özel bir olayın çetelesini kim tutuyor merak etmemek de elde değil.
  • playboydaki bir roportajinda cinsel organinin adini "morgan the organ" seklinde beyan etmis basci kisi.
  • bazi muzisyenleri gereksiz degil hayat deneyiminden dolayi elestiren sahis.
    65 ini devirmis adam bugun hala sahnede atlayip ziplayip formunda sanatini bundan 40 yil oncekine benzer bir sekilde icra ediyorsa bu onun belli bir basarili muzisyen deneyimine sahip oldugunu gosterir.

hem gene simmons hemde paul stanley, uyusturucuyu kaciran rock star gorunumunden uzak olup; boyle davranan insanlardan hoslanmazlar. cunku zamanla bu tarz insanlarin egolarina yenik dusup, fanlarina bile sacma sapan davranis yapmislardir. iste bu yuzden ace frehley, vinnie vincent gibi isimlerle yollarini ayirmistir.

kisisel olarak soylemem gerekirse, misal 2012 yilinda marlyn manson konserine gittigimde adam uyusturucu alip, ne dogru duzgun sarki soylemis ne de sahnede kalicagi sure kadar kalmisti. bre zindik ben seni sahnede uyusturucu krizi gecirip nefessiz kalman icin mi izlemeye geliyorum!!!

not: ısbu entry kiss konserini 2 kere izleyen birisi tarafindan yazilmistir. hatta en son dinlenilen konser 2015 yilinda gerceklesmistir.
  • 4600 kadınla sex yaptığı iddia edilmektedir. grubu, müziği falan geç, 4600... dur kolay geldi böyle yazınca. şöyle yapalım; dört bin altı yüz kadın.
    gel de sevme rock n roll'u.
  • kendisini şöyle tanıtan zat:

i am gene simmons
    and i wear more make up and higher heels than your mommy does.
  • böyle çirkin bi abinin cima seviyesinin bu derecelerde olması sosyolojik bir tez konusu olabilir, belki de olmuştur. bilemiyorum altan...
hesabın var mı? giriş yap