• üstüste defalarca dinlettiren megadeth parçası. riff'siz megadeth şarkılarına kanım hiç kolay ısınmasa da, bu şarkıda ayrı bir güç var kendini dinlettiren, tüm basitliğine rağmen. sırayla iki gitarın solo atıp sonra beraber melodiyi çalmaları, ve o melodinin güzelliği, heavy metal tadı muhteşem. bir she wolf ve moto psycho birleşimi hissi alıyorum sözlerin bittiği andan itibaren.
  • ebeveynleriniz tatile gider, arkadaşınızı eve çağırırsınız, xbox306'ı kurarsınız, sonra sabaha kadar gears of war oynarsınız ve oynarken de aranızda sürekli "şunu indir", "kurtar beni", "beni koru" gibi cümleler uçar. gün aydınlanmıştır, kafanızın içinde ağır bir taş oluşmuştur. yatağa girersiniz, gözlerinizi kapadığınızda hala siperde nişan alıyor bulursunuz kendinizi. oynadığım en iyi oyunlardan biri diyebilirim, halo'dan sonra insan ağzı açık bakıyor, grafikleri çok kral. kesinlikle hardcore oynanması gerek, çok daha fazla zevk alıyor insan.

--- spoiler ---
    (bkz: marcus)
    (bkz: dom)
    (bkz: cole)
    (bkz: jack) (bkz: rip that door)

(bkz: eat shit and die)
    (bkz: eat dirt and die)
    (bkz: dipshit)
    (bkz: back to your hole)

(bkz: locust)
    (bkz: wretch)
    (bkz: berserker)
    (bkz: boomer)
    (bkz: corpser)
    --- spoiler ---

active reload olayı oyuna oldukça heyecan katmış; çatışmanın ortasında silahı reload ederken active reload noktasını kaçırdığınızda sinirlenmenize ve küfrü basmanıza neden oluyor. berserker'a duvarları yıktırırken berserken arkanızda ise ve koşmaya başlaması kalbinizin çıkarcasına atmasına neden olabiliyor. split screen oynamak o kadar zevkli olmayabiliyor ama system link yapıldığında aşırı zevk alıyor insan.
  • ince espirilerle bezenmis oyun.

cole'u kurtardigimizda takim arkadaslarimizin gecmis bir oyunda* cole'un ne kadar iyi is cikardigini hatirlamalari, bunun uzerine fenix'in dom'a
    fenix: i remember you owe 20 bucks for this game
    dom: oh yeah, see you after the war.(ben burada yarildim tabi)

ilk kez bir boomer'la karsilasinca, cole ile tasak gecen fenix:
    -cole, those guys are almost as big as you. (gene yarilinir)

marcus fenix'in onunuze pat diye dusup got attiran glow wretch'i oldurdukten sonra fuck you der.(evet hissetigimi soylemistir o anda)

bir guvenlik kapisini acmaya calisan fenix dom'a:
    -looks like we need access code. do you have one?
    -yeah, in my other pants.

yine ayni mekanlarda fenix ve dom bir takim, diger iki kisi bir takim cart room aranmakta.
    -we're in.
    -we've been here for "at least" two minutes.
    -good for you smartass.

ulan gulmekten oynayamiyorum.
  • son zamanlarda call of duty 4 ile birlikte pc'de çıkmış en güzel oyunlardan birisidir. karakterlerin abartılı zırhları ve silahları, iri yarı oluşları acayip derecede starcraft'daki marine karakterlerini anımsatmaktadır.* (gönül isterdi ki alalım jim raynor'ı bir marine zırhı içinde hydralisk, zergling avlayalım... hayal işte...)
  • oha grafikler ile bezenmis (bunu tanimlamanin baska bir yolu maalesef yok), konu ve oynanabilirlik bakimindan grafik kalitesinin yarisina ulastirilirsa oyun dunyasinda citayi bayagi yukarilara cekecek xbox 360 oyunu...
  • eğer application crashed hatası veriyorsa a$ağıdaki patch'i yükleyip tekrar deneyebilirsiniz.

http://download.microsoft.com/…a4484e64/gearstu.exe
  • dave mustaine'in xbox'dan esinlenerek yazdığı bir megadeth şarkısıdır.

http://youtube.com/watch?v=0yqjeufdw4s
  • megadeth in 2007 çıkışlı "united abominations" albümünün güzel parçalarından biridir.sözleri de yeniyetme metal gruplarına örnek olacak duyarlılıktadır kanımca.
  • çıkalı nerdeyse 2 yıl olmasına rağmen (yanlışım varsa düzeltin) (burdan düzeltebilirsiniz) hala deli gibi oynanan ve oynadığım oyundur. en uzun süre oynadığım online oyundur allah epic games ten razı olsun 2.sini sabırsızlıkla bekliyoruz.

yeni oyun da testere duellosu, zehirli bomba,4 oyunculu coop, daha uzun hikaye , daha çok online harita ve yeni silahlar olacakmış. olsun tabi lazım...
  • bir epic games şaheseridir.

çıktığı dönem oldukça ses getirmiş, görsel anlamda donemin standartlarını belirlemişti. sonrasında oyunun hakları microsoft'a geçti ve microsoft games studios tarafından seri devam ettirildi.

epic games'i sadece fortnite ya da epic games store ile tanıyanlar için söyleyeyim, epic böyle sağlam bir oyun serisinin de yaratıcısıdır.
hesabın var mı? giriş yap