• allahım iyi ki standart bir ailede doğmuşum, iyi ki nişan törenlerimizde ailenin genç kızlarından biri yüzük tepsisini tutuyor, iyi ki anlamsız topuzlarıyla yengelerimiz var, iyi ki "burada birbirini seven iki gencin... diye başlayan konuşmayı yapan ailelerden birinin ağzı iyi laf yapan büyüğü var, iyi ki takı merasimimiz, iyi ki halay başında kendini kaybeden akrabalarımız var, dedirtti bana.
  • şu ülkede yaşanan her pisliğe tek tek tepki vermeye kalkmak için baya mesai harcamak lazım.

bu ney laaan.

insanda biraz vicdan olur, empati olur, adalet duygusu olur.

bu söylediğimden daha önemsiz olmakla beraber,

ben zenginlik düşmanıyım arkadaş açıkça söylüyorum.

hiç bana gelip sermaye karşıtı pis fakirler geyiği yapmayın.

bu düzende zenginlik dolaylı hırsızlıktır.

hele ki böylesi vicdansız, izan yoksunu insanların planlı yahut plansız dangalaklığı tartışma konusu bile edilemez.

genç bir kızın vahşice canını al, sonra aynı tarihte nişan töreni yap.

utanır lan biraz insan.

ben sizin yerinizde olsam yaşanan vahşetin yıldönümünde utancımdan sokağa çıkamam.

siz unutmuş olabilirsiniz

umursamıyor da olabilirsiniz

ancak cem garipoğlunun yaptıkları sizin umursamazlığınızla birleşince garipoğlu soyadının her bir harfine zift gibi yapışmıştır.

allah bin türlü belanızı versin.

münevverin hayatından çalınan her gün iki cihanda size azap olsun.
  • evet kuzeninin nişanı ama kuzenin babası bir kızın kafasını henüz daha ölmemişken kesen kuzeni saklayıp desteklemekten interpolle aranıyor ve oğlunun nişanına katılamıyor.

aile içinde böylesi korkunç bir olay yaşanıyor, amcanınoğlu bir kızın kafasını canlı canlı kesiyor, bunu tüm türkiye duyuyor, duymasa bile sen duyuyorsun, nişanlanacaksın, kızın öldürülme tarihini mi seçersin? hiç mi acıya saygın yok?

demek ki yok. normal karşılıyor adam aile fertlerinden birisinin masum bir insanın kafasını canlı canlı kesmesini.

ne biçim insanlar bunlar anlamadım ki. ailece karanlık tarikatlara üyeler sanıyorum. sülalece böyle işler yapanını ilk defa duyuyorum.
  • adamlarin sulalede bir bozukluk var galiba. cinayet gunune nisan mi alinir lan ?
  • bu ülkede hırsız ve katilseniz her türlü şeyi yapar yine de garip karşılanmazsınız. ama ciğeri yanmış bir babaysanız tepkinizi bile haklı olarak dile getirseniz size garip insan muamelesi yaparlar.

münevver'in babası o günlerde adeta medya tarafından linç ediliyordu. şimdi de ethem'in babası devlet tarafından linç ediliyor.

yazıklar olsun!

bu ülkeden siktirolup gitmek lazım artık gerçekten!
  • nişan kisvesi altında pagan ayinidir.
  • illuminati türkiye ayağıdır. akp döneminde vuku bulmuştur.
  • insan olamamış varlıkların nişanı cinayet gününe denk getirmesiyle vuku bulmuş olaydır.

nişanın yapılış şekli beni ilgilendirmez, isterse davetliler de çırılçıplak soyunsun hepsi birbirinin göbeğinden zeytin yesin. beni sinirlendiren şey seneler önce yaşanmış bu iğrenç cinayeti hiçe sayarak, ölen kızcağızın ailesini düşünmeden umarsızca takınılan bu tavır.

allah belanızı versin lan.
hesabın var mı? giriş yap