• 2 çocuk annesi olup, ülkesi israil'de 2 sene askerlik yapmıştır.

siz daha bedelli bekleyin...
  • uzaylı kötü adam gibi ismi var.
    gezegen yok edicisi gal gadot.
  • artık yaşlanmış olabilir, eskisi kadar güzel olmayabilir ancak prime zamanında bu kadına güzel değil demek için kırık olmak lazım. sarı saç, renkli göz takıntınız olacak kadar yüzeysel, varoş ve zevksiz erkeklerden değilseniz, siz de kabul edersiniz ki gal gadot çok güzel kadındı.

bir de yani güzelliği/yakışıklılığı sayesinde banka hesabında milyon dolarlar olan bu tip insanlar için çirkin demek biraz aptalca oluyor bence... elbette beğenmek zorunda değilsin ama çirkin falan da dememelisin.
  • eyşan özhimin israil şubesi.
  • yazmayayım yazmayayım diyordum ama yetti artık ya!

1.78 boyunda olan israilli model, aktris ve eskiden de asker olan kadın gibi kadın…

görsel

görsel

görsel

şu kadına da çirkin demeyin be! ayrıca 3 çocuk annesi olmasına rağmen halen taş gibi kendisi.

rio soygunun da olsun, wonder woman filminde olsun bence şahane performans sergilemiştir. yeni çıkan heart of stone filmi de gayet güzel. yani ister eleştirin ister eleştirmeyin; bu kadın başarılı bir kadın.

bir de hızlı ve öfkeli filminde başarılı olmasının sebebi de geçmişte iki yıl israil savunma kuvvetleri'nde asker olarak görev yapmasıdır. silah kullanma becerisi de oradan geliyor zaten.

kendisini siyonist olarak görenlere de akıl diliyorum. israilli biri, israil-gazze çatışmasında filistin'e mi destek verecekti? mesela türkiye bir ülkeyle savaşsın, siz türkiye'yi mi desteklersiniz yoksa türkiye'nin karşısında olan ülkeyi mi? kadın doğal olarak kendi ülkesini desteklemiş. aynısını sizler de yapardınız!

gal gadot benim çok sevdiğim kadın aktrisler arasında yer alıyor, nice başarılarını görmek dileğiyle.
  • hahaha gal gadot a çirkin diyen yazar afra saraçoğlunun güzelliğine övgüler diziyor …

gal gadot taş dır…
  • çirkin mi? ulan bu kadının üç çocuğu var ve çoğu kadından güzel. neyse kedi ciğer ilişkisi bir başlık bu başlık. yemişim yahudi lobisini.
  • bu videonun 6:32 kısmındaki mimiklerini onlarca kere seyrettim.
  • tek tek bakınca ortalama üstü olan parçaların mükemmel bir şekilde birleşmesiyle oluşmuş mükemmel ötesi bir güzellik.
  • bu bana varcak var ya, anamı babamı tanımam.

http://www.smileskateboarding.com/…05/gal-gadot.jpg
hesabın var mı? giriş yap