• umut isteyen ahaber'e gitsin, burada sikiş var sikiş.
  • zaten ülkenin her yerinden umut fışkırıyor!
  • norveç gibi güllük gülistanlık bir ülkede yaşamımıza ragmen hala dolar kurudan bahsedip insanları umutusuzluga sevkettigi için kanal listemden sildigim kanalin bülteni.

bu ne arkadaş hep karamsar haberler hep karamsar haberler. sanki türkiye'de yaşıyoruz ya!
  • ülkede hiç iyi bir şey olmuyor ki zaten fox haber ne yapsın?
  • ulan bir kere de diyin ki 'bu cnn, ntv, habertürk'te niye hiç ekonomiden, işsizlikten, enflasyondan, dolardan bahsedilmiyor'. şunu yapan bir tane kanal var zaten ona da baydı artık demiş adam.
  • ya arkadaş tamam zarrab'ın abd'de enselenmesi büyük olay da, preet bharara ilgili yaptığınız haberde alıntıladığınız twetlere bi bakın.

akşam akşam, "ı wanna suck your hindu cock!" twetini görünce içtiğim su burnundan geldi.
  • demin seyrettim bu bülteni.

bakın;

haberlerin sıralamasına dikkat!

1. haber: etiyopya'daki somali'deki açlık görüntüleri
    2. haber: ballı mahmudiye yemeği tarifi.

abi allah sizin cezanızı nasıl verir?
  • bugün saraya ilk defa "külliye" demislerdir.

türk dil kurumuna göre külliye:

"bir caminin çevresinde cami ile birlikte kurulmuş medrese, imaret, sebil, kitaplık, hastane vb. yapıların bütünü"

secim gecesi saraya"saray" deyip mustafa denilen yandas "saray degil külliye" dedikten sonra, bugün bunu degistirmeleri manidardir!

ben tarafsiz olduklarina inaniyorum o baska konu. cogu kimsenin -ince secilemedi, chp düsük oy aldi diye- kendilerine bir günah kecisi aradiklarinin da farkindayim. ama birilerine sirin görünmeye calisip, ilerde kendinizi gülünc hale sokmayin diye de size asagidaki listeyi birakiyorum;

deas degil isid.

mümbic degil, menbic.

cehape degil, cehepe.

esed degil, esad.

küllliye degil, (basbaya bildigin) saray.
  • en büyük haber kaynakları mobese kameraları, rusya'daki trafik kazaları görüntüleri, güvenlik kameralarındaki soygun ve yine kaza görüntüleridir. ulan kedi köpek videolarını geçtim artık; nerde bir kaza, ölüm, ölümcül hastalık haberi var; öyle bir anlatımları var ki üç gün üst üste izle hayata küstürür mk.

birkaç kez mecburen izlemek zorunda kaldım; işkence yemin ediyorum. yahu zaten kıyıda yaşıyoruz, dert tasa gani; amacınız sizi izleyenlerin de intihar edip, kaza yapıp o iğrenç haberlerinizin malzemesi mi yapmak nedir yani? haberi ver geç, bu yapmacık dram metinleri ne lan?

kandan, dramdan, cinayetten, kazalardan beslenen habercilik anlayışınız batsın...
  • 2014-2017 yılları arasında tam 14 kere rte'nin uçağına binmiş selçuk tepeli şimdi fox'ta fatih portakal'ın koltuğuna oturtulacak biz de keriz gibi bunu yiyecek miyiz?

selçuk tepeli epey omurgalı bir şahsıyetmiş, sen rte'nin uçağından fox'a transfer ol. her omurgasıza nasip olmaz.

selçuk tepeli cumhurbaşkanı uçağının müdavimi çıktı
hesabın var mı? giriş yap