• kendisine tenis oynamasini oneriyorum. oldukca bireysel bir spordur.
  • "holosko'ya verdiğimiz paranın fazla olduğunu söylüyorlar. neden bu kadar abartılıyor anlamıyorum. bu para holosko için fazla değildir. bakın göreceksiniz biz holosko'yu bugün aldığımızdan çok daha büyük paralara bikaç seneye satarız"

-sinan engin (bizim stadyum/2008)
  • futbol hayatı tehlikede olmayan bir kalecidir, her çekilen şutu sektirmez de.
    sezon boyunca hiç sakatlanmayan bir stoperdir.
    orta yapmayı bilen bir sol bektir.
    oyunun iki yönünü kullanan orta saha oyuncusudur.
    tecrübeli bir teknik direktördür.
    saçma sapan açıklamalar yapmayan bir manajerdir.
    zamanında gitmesini bilecek kadar onurlu bir başkandır.

zannedersem beşiktaşın tek eksiği filip holoskoydu!
  • eğer transfer dedikoduları gerçekse değerine oha demek istediğim futbolcu.. oldu olacak eflak ve bogdan'ı da verseymiş tüpçü başkan..
  • filip'le alakalı 3 görüntü:

1- henüz manisaspor'dayken röportajı esnasında üç büyük takımın formaları önüne konduğunda beşiktaş formasını seçmesi ve ardından "kartal gol gol gol" diye bağırması.
    2- geçtiğimiz sezon, kötü performans sergilediği bir maçın ardından soyunma odasına giderken "holosko siktir git" diye bağırılmasının ardından kapalıya attığı bakış.
    3- bu akşam bursaspor'a attığı galibiyet golü.

2. şıkta bahsettiğim görüntüye sebebiyet verenler, 1. ve 3. şıktaki görüntüye sebep olan holosko'yla yüz yüze gelse gözlerinin içine bakabilir mi merak ediyorum.
  • gece gece gözümden yaş getirten futbolcu asdfghjkl

http://s7.directupload.net/…ges/130211/vhwvmecp.swf
  • ilk önce holosko "kendisi + €750.000" teklif etmiş kulübüne...
    kulübün kafası karışmış.
    "seni de paraya sayalım €1.100.000 yapalım." deyip anlaşma sağlanmış.

imzalar atılırken yöneticilerin yüz ifadesinin "lan!?" şeklinde olduğu konuşuluyor kulislerde...
  • serhat ulueren'le girdiği diyalogun en güzel kısmı:

serhat ulueren: holosko bu fotoğrafı kim çekti?
    holosko: benim hanim
  • manisaspor'dan besiktas'a burak yilmaz + koray avci + 5 milyon euro bonservis bedeliyle transfer olan futbolcu.
    senelik de garanti 2 milyon euro kazaniyor kendisi, manuel fernandes ile ayni miktar yani.

(bkz: ya ben lan neyse)
  • kendisinin takım arkadaşı mustafa sarp olsaydı star tv maçın sesini tamamen kapatıp yayınlamak zorunda kalırdı. kötü de olmazdı gerçi
hesabın var mı? giriş yap