• ümit karan'ın gol attıktan sonra ıstavroz çıkarması ile tası tarağı toplayıp vatikan'a gitme isteği uyandırmıştır bir dönem sonra geçti.
  • bu oyunda gol attıktan sonra sevinen futbolcuya takım arkadaşı uçan tekme atıyordu, kamera yıkılıyor hemen sağlık görevlilerini çağırıyorlardı. ama bu olayı kime anlatsam hatırlayamıyor ve videosunu da bulamıyorum. acaba o yıllarda kafamı yere vurmuş olmamın bunları hatırlamamda bir etkisi mi oldu bilemiyorum.
  • maçta geride olduğunda taraftarlar bir çalgı eşiliğinde "wake up wake up" diye bağırırdı. takımı kendine getirme diye ben buna derim.

bir de hatırladığım kadarıyla oyunda beşiktaş yoktu ancak şampiyonlar liginde veya uefa'da istanbul adında beşiktaş çıkıyordu.
  • umit davala telaffuz ediliyor,cunku milli takim oyunculari kaydedilmi$.yani,galatasarayi editleyip rustu yapsaniz bi oyuncunun ismini,onu da soyler john motson.
    oyun cok kotu,cunku belli yollarla cok rahat gol atiliyor.son bikac oyunda bunu azaltmi$ gibilerdi,ama yine fifa 97ye donulmu$.
    misal,kanattan yaptiginiz her ortaya duble d ile yapacaginiz her rovasata gol.orta dogru yerden yapilirsa girmeme ihtimali yok,o derece.
    olamaz boyle bi$ey,gozden kacmi$ olamaz yada.bilerek konuyor bence,2002 de bakin artik bunuda duzelttik diycekler.
    bide,diger firmalar uyuyomu dedirten oyun.96,98 de fifadan iyisini kimse yapamazdi ama $imdi pekala olabilir.
    ilk baki$ta guzel gelip sonradan ne mal oldugu anla$ilan oyun.
  • bu oyunca röveşata atan adama saygı duyuluyor... çünkü adam uzaktan gelen topu göğsüne alıyor, havaya zıplatıp röveşata atıyor... normalde bırakırlarmı? direk alırlar aşşağı... ama bu oyunda kimse dokunmuyor, çünkü kutsal... ellemeyin röveşata atıyor... nasosa kaleyi tutturamaz bırakın bırakın...
  • "ea sports yeni fifa'sıyla yine iğrençliğini konu$turdu. fifa2001'de türkiye ligi yok, galatasaray'ın forması uydurma, spiker galatasaraylı futbolculardan hiçbirinin isimlerini telafuz etmiyor, hiçbir milli takımda olmamasına rağmen türk milli takımının formasının üstünde hac işareti var, ve türk düşmanlığı bununla da bitmiyor, inter milan'da hakan'ın ismi okunmuyor, o oyunun orjinaline para verenin allah belasını versin..."
    eheh,tek derdimiz bu olsaydi be?
  • sonucta,allahin israilinin en dandik takimlari yada japonya kamaçikospor varsa uefa $ampiyonu galatasaray bir oyunun normal versiyonuna konmuyorsa bu i$te bi$ey aramadan edemiyor insan.
    turkiye ligi fifa 2000de varken niye kaldirildi demezlermi adama?tum formalarin sag ust ko$esinde bulunan arma (turkiyeninkinde ay yildiz bulunan) niye bitek turkiyede yok merak edilmezmi?sorunumuz hac diil.
    galatasaray da cok gucsuz.mesela jardelin shooting'i 3,heading'i 2 gibi bi$eydi.oha yani.
    bide,oyun kotu.
  • fifa serilerinde ronaldonun bırakın adını okumak ismi bile geçmez no:10 yazar sadece. brezilya milliyetçileri şerefsizmiş demek ki, ses çıkarmıolar bu duruma...
  • hayatımda aldığım ilk bilgisayar oyunu. aslında bir hayli dandik olsa da o zamanlar muhteşem gibi gelirdi. çok uzun süre oynamıştım.
hesabın var mı? giriş yap