• güzel olmuş moldovan bile var
  • crack nedir nasıl yapılırı belli bir kesime öğretmiş oyun. yalnız bir fifa 99 değildi.
  • 99'da almıştı babam playstation'ı. yanında verdikleri tek oyun buydu. daha önceden internet cafe vasıtasıyla fifa 99 oynamışlığım vardı. benim için muhteşem bir heyecan, inanılmaz bir deneyimdi. çok fena bağlanmıştım, elimdeki tek oyun olması sebebiyle. günlerce ara vermeden oynadığımı hatırlıyorum. artık öylesine iyi oynuyordum, tüm özellikleri öylesine çözmüştüm ki, değişik şeyler deniyor, mesela santrayı ben yapacağım zaman televizyonu kapatıyor, siyah ekranda oynuyor, golümü atıyor ve televizyonu açtığımda etrafımdakilere gol sevincimi izletiyordum. şaka değil bu. ilerleyen zamanlarda internet cafelere playstation konmaya başlandı, turnuvalar açıldı, kazanmadığım turnuva kalmamıştı. ama bu oyunda aklımda en çok yer eden şey, türkiye ligi'ni seçtiğimde, ister samsunspor'u alayım, ister gaziantepspor'u, tüm türk futbolcuların siyah olmasıydı.

niye öyleydi ki lan harbiden de?
  • yanlış hatırlamıyorsam kalenin içinde su şişesi bulunurdu ve top kaleyi geçtiğinde denk gelirse şişe devrilirdi.öyle efsane bir oyundur kendisi.
  • transfer yapıp baba ve oğul cruyff'ları aynı takımda oynatabilmek güsel tabi...
    -ya baba şahsi oynama yaaa!
    -olm sen daha doğmadan ben oynuyodum bu oyunu...
  • türkiye 2.lig takımlarından** birini bulunduran tek fifa oyunu..
    telif hakkı isteyen galatasaray'ın yerine o sene 2.lige düşen sakaryaspor oyuna dahil edilmişti..

(bkz: peki bu bilgi gerçek hayatta ne işimize yarayacak)
  • en çok özlenen yanı geçmişteki efsane takımların hem de efsane sezon kadrolarıyla oyunda yer almasıydı. misal, eski ajax'tan farklı sezonlarından 2-3 tane falan vardı. sonra brezilya 58, bulgaristan 94 vs. vs....

yıl oldu 2015, halen şu güzelliği yapmadılar bir kerecik daha.
  • dehşetengiz bir oyun.. ev taşırken elime gelen bu oyunu yıllar sonra oynamaya koyuldum.. sapıkça bir haz aldım oynarken.. başka bir açıklaması olamaz.. 2 dk.lık amatör oynayarak bi' sezon bitirdim..

nefesleri kesen derbi
    gol krallığı
  • kontrollerı saga sola kaydrmaya 1 yıl sonra ogrendııgım ıcın yıllarca computer ın oynunu ızledgım efsane oyun
  • bütün oyuncuların vücut tipinin ersen martin gibi olduğu oyun.
hesabın var mı? giriş yap