• sesi ağlayarak otuzbir çekiyormuş gibi çıkan rapper. iyi çocuk diyolar ama şarkılarını pek sevemedim. 679 biraz idare eder gibi.
  • en sevdiğim wack rapper. akşam akşam sardırdı kendine remy boyz, they know us all fast money, no slow bucks hahahahahaaojsaidjıuglasdukfasdfsay

aynı zamanda, şöhret olduktan sonra, ferrari ile büyüdüğü mahalleye gidip 80k dolara 17 tane araba satın alıp tayfasına dağıtıyor. birlikte takılmak için. ve tabi ki artık ferrarisi yok, satmış.

zaten hangi aklı başında adam new jersey'de ferrari sürerki birader. fatih - çarşamba da çıplak gezsen öyle açık hedef olmazsın. deli deyip bırakma ihtimalleri var...
  • fetty, paterson’un yerlisidir ve buradaki alışveriş merkezinde kızı ile alışveriş yapıyordu. biraz sevgi saçmaya karar verdi ve orada olan insanların üzerine alışveriş merkezinin balkonundan 2 bin fırlattı. fetty wap daha sonra “never (k)no(w) needed it (kimin ihtiyacı olup olmadığını bilemezsiniz) sözleriyle yaptığını daha anlamlı kıldı. bu rap şarkıcısı oldukça iyi bir yıl geçirdi, kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkarttı ve amerika’da 1. sıraya yükseldi. ayrıca bu albüm, herkes tarafından bilinen “trap queen”, “679” ve “my way” şarkılarını da içermektedir.
  • 679 ve jugg şarkıları epey eğlenceli olan rapper. daha önce kliplerini hiç izlememiştim, albüm kapağını da çok ilginç bulmuştum meğersem gözü bebekliğinden beri böyleymiş.
  • "wake up" şarkısını dinleyin.
    "wake up" şarkısını dinleyin.
    let's get wiz khalifa high and get meditated over medicated!
    :)
  • 679 adli sarkisi dansettiren garip sesli tek gozu allah'a bakan amcaoglu.
  • esas adi willie maxwell'dir bu abinin.
  • annemle aynı hastalıktan(bkz: glokom) müzdarip ve o hastalıktan dolayı 1 gözünü kaybetmiş rapper. en sevdiğim şarkıları (bkz: 679), (bkz: trap queen),(bkz: my way) ve (bkz: pretty thang)'tir.
  • 1.5 milyon dolar nakit, 16 kg kokoin, 2 kg eroin yakalatmis rapper. bende diyorum bu muptezel uzun suredir neden rap yapmıyor.

https://twitter.com/…?t=5dsvokfq9u8y_cgncdrjqg&s=19
  • kendisine araba çarpmıştır, dua edin olum adama bir şey olmasın.
hesabın var mı? giriş yap