• -fantom abi arkadaşlar tedaş'tan gemiş, arkadakiler de gelir idaresinden
    -hayırdır gençler?
    -buyrun fantom bey elektirk faturası. bu da tüketim vergisi bildirim formu
    -evladım hasta mısınız? ormanlık yerde, toprağın çamurun içinde...
    -on kaplan gücüne istinaden harcanan enerjiyi faturaya ve vergiye bağladık
    -hafız sen olayı yanlış anlamışsın. takriben 20 yıldır bu ormanda göt büyütüyorum bırak kaplanı, kediyi gerektirecek hadise çıkmadı
    -üretim var tüketim yok yani?
    -e yani
    -o zaman milli israf var, işlem başlatalım
    -ananı avradını...
  • dik süpürgesinden uzak durulması gereken yerli markadır. dik süpürgenin motoru çok iyi ama plastik aksamı berbat, 2 ay içerisinde kırılıp elinizde aklıyor. ucuz diye atlayıp alırsanız, parçaları nereden bulabileceğinize şimdiden bakın. önce çeken ön kısmı kırılıyor, sonra plastikten yapılan uzun tutma kolu kırılıyor. firmaya eposta attım, geri bile dönmediler. vestel, arzum, sinbo, fantom aynı kategoride üretim yapan markalar.
  • bir cizgi kahramandir bu fantom.
    on cizgi kaplan gucundedir.
  • f-4 'ün çağrı adı.
  • kapidan dolandiricilarilarin default emtia markasi. fantom marka süpürge alana bir çamaşir makinesi hediye ederler mesela, ya da vestel marka televizyon. hediyeniz ilk taksidi bankaya yatirdiktan sonra gelecektir. hediyeyi teslim alirken sadece kdv'sini ödemeniz gerekecektir.
    genellikle bu kdv, ürünün piyasa değerinin 1,5 kati kadar olur. ve siz zaten bi boka yaramaz bi süpürgeye iki televizyon parasi vermiş bir insan evladi olarak bu kadar embesilliğin yeterli olduğunu düşünürsünüz.
  • televizyonlardaki yarışma programlarının default hediyelik eşya markasıdır..

-eevvett fatma hanım ne diyorusunuz kırmızı top mu? sarı top mu?(gevrek gevrek)
    +eee ne desemki.. bir yardım etseniz memedalllii beey..
    -evet bakın son anlar kararınızı verin oooooo..
    +kırmızı diyorum o zaman..
    -açıyorruuumm hooop... aaaa maalesef arabayı kaçırdınız fatma hanım.. olsun üzülmeyin teselli hediyesi olarak fantom'dan mısır patlatma makinesi kazandınız!
  • kendisi icin sokakta 10 hakki devrim, mutfakta 10 umit usta, yatakta 10 kaplan gucundedir derler.
  • fantom yazılım konferansı devam ederken, coinbase pro'ya gireceği konusunda dedikodular dönüyor. anlık $3.12
  • bir elektrikli süpürge markası.
hesabın var mı? giriş yap