• ''slm ben yıldırım, konya'ya gidyrsun. kib. optm.''
  • gerçek olduğuna inanmadığım, tuhaf bir transfer haberinin kahramanı.

hayır yahu, hiçkimse bu kadar salak olamaz. kiraya göndermişsin, kalan ön liberolarından birini de takasta kullanmışsın, tek kalan ön liberon da sakatlanınca şampiyonluktan olmuşsun.

sonra hazırlık dönemi başlamış, kiradan dönen adam, hazırlık döneminde harikalar yaratmış, ama sen gene gönderiyorsun. peki neden denedin o zaman hazırlık maçlarında? dört maçta iki gol atmış, göz doldurmuş bu adam. daha ne yapmalıydı gözüne girmek için??

yeni sezon başlıyor, ama hiç umut yok bu tarafta. 1600 kombine satılmış, neden diye düşünen oldu mu hiç??

ne kadar yazıklar olursa o kadar olsun.

http://www.milliyet.com.tr/…=894115&date=16.07.2008
    http://www.ntvspor.net/pages/25756.asp
  • hani olur ya fahri uefa'ya başvursa, hayal ya bu uefa da fahri'yi haklı bulup: "oehh yeter ulan! bu kaçıncı sizden çektiğimiz" diye beşiktaş'ı avrupa kupalarından men etse, bir beşiktaşlı olarak zerre üzülmem. ohh olsun derim. gerçi hoş yıldırım bey o şartlarda da koltuğunu bırakmaz ya neyse.

en az sivok kadar futbolcudur. adı fahri değilde fahricki olsa daha kıymeti olurdu muhtemelen...
  • ne garip adammış. beşiktaş'tan ayrıldığını cep telefonuna gelen mesajla öğreniyor, konyaspor'la transfer sözleşmesini kabataş kahve dünyası'nda imzalıyor. maçlara da play station cafe'de çıkacak heralde. vay anasını.
  • turkiye tarihinde bir ilke imza atmis futbolcudur. bilmiyorum hangi kulubun futbolcusu transfer haberini cep telefonuna gelen spor haberi bulteninden ogrenmistir simdiye kadar. bravo. hakikaten bravo. defolun gidin ya, yeter artik. yoneticiligi bilmiyorsunuz demistik de, bu kadarini da dusunmemistik yani, insanligi da bilmiyormussunuz..
  • transferi için konyaspor'la görüşülen futbolcu. küfretmek istiyorum, haykırmak istiyorum... yemin ederim yeter artık... yeter artık gidin, düşün yakamızdan. bak gençliğim heba oldu. fahri gitsin, ali tandoğan kalsın, serdar özkan dursun, ibrahim toraman gitsin...

yeter artık ya, söylenecek söz kalmadı. sizler beşiktaş düşmanısınız. sizi oraya seçenlerin, ses çıkarmayanların... ben daha ne diyeyim.

not: 1993 model bir aracınız var. satıyorsunuz üstüne de bol miktar para verip 1994 model bir araç alıyorsunuz. bunun adı da iyileştirme oluyor. 2008 model araç alsanız bunun bir mantığı olur, aracınızı satıp hiç araç almasanız bunun bir mantığı olur, üçe satıp bire alırsanız bir mantığı olur ama uygun şartlarda satıp uygunsuz şartlarda alıyorsanız ve kaliteniz de artmıyorsa bu işin içinde başka bir iş vardır.

fahri tatan, ekrem dağ, uğur inceman ve mehmet yozgatlı yıllardır ligimizde top koşturan oyuncular. potansiyelleri, geçmişleri belli. fahri tatan'ı transfer ederken de uğur vardı, yozgatlı'yı transfer ederken de ekrem dağ.

peki ozaman iki sene önce neden uğur değil de fahri alındı? geçen sene neden ekrem değil de mehmet yozgatlı alındı biri açıklasın.

dünya üzerinde hiç bir futbol otoritesine mehmet yozgatlı ve 1 milyon euro'ya ekrem dağ'ı aldıramazsınız.

dünya üzerindeki hiç bir futbol otoritesi, uğur inceman'ın bonservis ücreti ödenip transfer edilmesinin fahri tatan'ın düşük maliyetle gitmesine yol açmasını kabul etmez.

bu bir soygundur, eller yukarı...
  • satıldığını cep telefonuna gelen mesajdan öğrenen futbolcu. bunu da mı görecektik?
  • tamer güney'in takımı yönettiği dönemde paf kadrosundan as kadroya çıkarılan birçok oyuncudan biriydi.

geçtiğimiz sezon çaykur rizespor'da gayet iyi oynuyordu bence. beşiktaş'ta neden tutulmaz, en azından kadro alternatifi açısından bırakılmaz anlamış değilim. çok maliyetli bir oyuncu değil diye biliyorum. bence gönderilmesi ertuğrul sağlam'ın büyük bir hatası bu sezon için. eğer kendisini genç haliyle zamanında boktan bir sahada maç yaparken izleyip beğenmemiş, sarı-lacivert formada görmemiş olsam hiç umursamazdım transferini ancak lig için yeterli kapasiteye fazlasıyla sahip olup böylesine harcanmasına da gönlüm elvermiyor.
  • 2002-03 sezonunda inönü stadı'nda fenerbahçe formasıyla beşiktaş'a karşı 45 dakika oynamışlığı vardır.
  • (bkz: modern köle)
hesabın var mı? giriş yap