• satmaya kıyamadığım güya aile üyelerine extra hizmet diye düşündüğüm bilgisayarımdır.
    akıllı telefonlar , tabletler bilimum ihtiyacı karsıladığından toz tutmuş klavyesiyle beni duygulandırmıştır.

şimdi soruyorum gardaşlarım bu pcyi nasıl kullanıyım diyorumki deneme yazılımları falan mı yüklesem internette bulduğum windows 8 falan veya daha iyi fikirlere açığım .

leptoplarını getirmeye üşenen misafirliğe gelen arkadaşlara oyun hizmeti sunmak için mi kullanayım?

yoksa bunun kasayı smart tvye falan hdmi ile mi bağlıyım ?

önerilerinizi bekliyorum.

(bkz: nerde o eski masaüstüler)

tanım:3-4 yıllık bilgisayarımdır, annemin her gün gördükçe atalım bunu dediğidir ama kıyamıyorum çünkü satsan karşılığını alamıyorsun kalsa yer kaplıyor akıllı tv işi kafama yattı gibi .

bu entariyi 1 yıl önce toplamış olduğum masaüstü pc'den yazmaktayım. masaüstünden asla vazgeçmem.

edit1:imla düzeltmesi

edit2:istek üzerine bilgisayar özellikleri

samsung snycmaster 943 (hd ready-full hd değildir)
    ıntel core i5 2500 3.nesil
    4,00 gb ikili-kanal ddr3 1333mhz (kingston)
    asustek computer ınc. p8h67-m le (lga1155)
    1024 mbgeforce 9800 gt
    1tb 7200rpm seagate ata device (sata)

xıgmatek pure black edıtıon on classic chassıs midgard--500w psu
  • (bkz: nas) network attached storage en mantıklı kullanım amacı olabilir
  • teknoloji göçmeni anne babaya tahsis edilir. onlar da göçü tamamlayınca antika olarak müzeye kaldırılır.
  • teknoloji göçmeni anne babaya tahsis edilmiştir. ordan da göçü tamamlayanlar zaten hurdaya ayrılmıştır.
  • en kolay ve yararlı çözümü ihtiyacı olan evine bilgisayar girmemiş ve girmeyecek bir çocuğa gidip hediye etmeniz gereken bilgisayardır.ihtiyacınız olmadığı için tozlanmış.mutlu edin birilerini.
  • lazım olur belki birgün diye beklettiğim hatta fişleri bile takılı olan alet. bir senedir açılmadı.
  • keşke benim de olsa, laptopumu 7/24 açık bırakmak zorunda kalmasam dediğim bilgisayardır. aylık 500-600 gb download yapıyorum. laptoptan duman çıkacak bir gün. olsa böyle bir bilgisayarım klavye/mouse/monitöre gerek bile yok. team viewer ya da radmin'le her türlü iş görür. üşengeçliğin gözü kör olsun.
  • toz yumağıdır o artık. derhal elden ve evden çıkarılsın. mümkünse hala bilgisayar ihtiyacı olan doğu illerindeki bir ilköğretim okuluna gönderilsin.
  • uzerine boinc kurulup insanliga faydali olmak icin kullanilir.
  • verecek kimse yok ve teknolojik açıdan da iş görür durumdaysa, kasayı televizyona entegre edip, televizyonu akıllı televizyonmuş gibi kullanmak mantıklı bir hamledir.

tanım: hâlâ türlü işlere koşulabilecek bilgisayardır.
hesabın var mı? giriş yap