• esra erol'un aba altından sopa gösterdiği direnişci. "ha adınızı soyadınızı verdiniz yani"...
  • onurludur.
    daha sonrasında ben de aradım ama baglamadılar.
    nereden tanıdılar bilemedim. #direnesraabla
  • esra erol'u nedense diken üstünde oturtmayıp, ayağa kaldıran direnişçi kardeşimizdir.
    helal olsun !
  • muhteşem bir örnektir

teşekkürler caner.

barışçıl
    lidersiz
    ve çok çok etkili bir eylem duruşu.

şimdi işaretleri takip et. bu program nerde yayınlanıyor ?

(bkz: atv)
    (bkz: turkuvaz medya)
    (bkz: çalık holding)
    (bkz: berat albayrak)

işaretleri izleyerek zekice, barışçıl, lidersiz ve anayasal hem de insan haklarınıza uygun
    direnmeye duruş sergilemeye devam gençler !

harikasınız !

üstelik caner çok da saygılı ve insancıl bir şekilde programa konuk olan gelin adayını da rencide etmeden bunu yapmıştır ki bin kez helal olsun.
  • esra erol'un gözlerinden korku akıtmış direnişçidir. adamı telefondan almak için neler çekti kadın. soğuk terlerini gördüm resmen. sonra bu ülkede baskı diye bir şey yok diyebilirsiniz.
  • bi haftadır yapmayı planladığım şeyi yapmış direnişçidir. ben bi türlü ne desem de hattı kesmeseler sorusuna cevap bulamadım. kesin höryör toksüm höryör dürönüş diye bi son çırpınışla hattan alınırdım. adam adabınca anlatmış derdimizi ne tatlı.
  • esra erol'u korkutan durum. bu kadar korkmasına anlam veremedim. hemen bir telefonu kapatma çalışması karşıdakinin isminin gerçek olmadığını düşünmeler filan. yazık gerçekten yazık.
  • cesaretiyle tebrik ettirmiştir kendisini. iste öyle jipinden, otobüsteki insanlara ağlıyorum diye röportaj vermekle olmuyor esra erol'cuğum. böyle betin benzin attırır iste o halk. hemen nasıl da garantiye alıyor kendini.

ayrıca, eklemeden geçersem allah çarpar, beyfendinin ses tonuna talibim.
  • bir haftadir ofis arkadaslarimla yapmayi planladigimiz seyi gerceklestirmis direnisci.neyse, talip olunacaklar daha bitmemistir zaten.
  • 'her yer direniş, her yer taksim' sloganının level atlamış halidir.
hesabın var mı? giriş yap