• mail bir iletişim aracıdır dolayısı ile eski sevgili ile iletişilmek istendiğinde kullanılması olağandır.her zaman bir laf sokma çabası kinaye ya da nabız yoklama içermesi gerekmez .
    -lütfen borcun olan 50 lirayı,10'luk tam ego kartımı güvenliğe bırak onlar bana iletir- gayet medenice olabilir . ancak yok ben duramıyorum
    lafla dövücem diyorsanız ekleyiniz : aşka olan inancımı, kendime güvenimi, zamanımı ,emeklerimi de bırakabilirsen iyi olurdu ama neyse artık.sen diğerlerini bırak üstü kalsın.
  • eski sevgilinin eski sevgili payesini ilk kazandığı zamanlarda sarhoş sarhoş bilgisayar başına oturmanın klasik sonucu. olabildiğince uzak durulmalı, mümkünse içmeye başlanmadan önce power kablosu gibi kritik zamazingo en yakın arkadaşa emanet edilmeli, login şifrelerini değiştirtmek dahil her türlü yola başvurulmalıdır.

bu arada, bir ekşi klasiği de şöyle der aslında : (bkz: eski sevgili diyeni islak odunla dovmek) ve hatta (ara: eski sevgili diyen*), dolayısıyla bu entry kendini 10 vakte imha etmeli..
  • hayatta bin türlü pişmanlıklarınıza pişmanlık ekleyecek iştir. (bkz: yapma canım yapma arkadaşım) ne yazacak olursan ol, yazma güzelim yazma yakışıklı ondan nefret etsen de yazma çok özlemişsen de yazma.

ha ne yap? bu entry bitince nick tarih butonlar falan beliriyor ya, bak msg! yaz bana yolla güzelim. ben de okur "negzel yazmış" der silerim. kimseye de bişicik demem. hem senin için rahatlar hem benim mesaj yeşilim yanar. alan memnun satan memnun.

eski artık o benim canım. azad et gayrı.
  • saçma sapan beklentilere yol açabileceği gibi uzun bir süre cevap gelmezse pişmanlığa da sebep olan harekettir. durduk yere huzurdan olmaktır.

(bkz: rahat batması)
  • aynı is yerinde calisinca normal olan durum.
  • f5 tuşunun çürümesine sebebiyet veren eylem.. tuş çöker de cevap gelmez..

eski sevgilinin yapısına,
    mail oldum kapısına (bkz: bir noktalama işareti olarak amına koyayım)
  • mektup zarfinin kosesinin gozlerine gelecek sekilde hedef alin ve yatay bir sekilde sertce firlatin. (bkz: kagit kesigi) (bkz: seni seviyorum demenin urkutucu yollari)
  • kendini kandirmaktir, ahmakliktir. tabi ameller niyetlere goredir, orasi ayridir
  • bir miktar bencillik içerir bu hareket. sahip olunan şeyin elimizdeyken kıymetini bilmediğimizin ve kişisel zayıflığımızın ifadesidir.
hesabın var mı? giriş yap