• bi kere ersan abi hiç bir fotoğrafında kendinden emin değildir, hele ellerini önünde bağlamış, "ulan ibibik gibi süslediler bizi ama ailenin yüzüne nasıl bakacağız belli değil" der gibi bi duruşu wardır, dayanamaz üzülürüm...

yüzünde ister istemez bi gülümseme kondurmuştur sürekli ama aslında dondurmuş gibidir, poz veremediği bellidir veya aynı poza takılıp kaldığı...
  • tum sarkilarinda belirgin oldugu uzere mukemmel bir vokale ve yoruma sahip ve su anda dinleyemiyor olmamimizin muzik dunyasinin bir kayibi oldugu kesin olan muzisyen.

(bkz: acilar surekli olamaz)
    (bkz: cocuk gozler)
    (bkz: sensiz saadet neymis)

not.uzun yillar once tanidigim bir arkadasimin babasi.arkadasim yok oldu, babasi hayatimin bir parcasi...
  • o zamanlarda* cocuk olan herkesin animsayacagi ve hafizalara kazinan bir sarkisi daha vardir ki, nostalji bahari yasayan bunyelere, bugun bile, ilac gibi gelmektedir. (bkz: cocuk gozler)
  • acilar surekli olamaz da tamamen belirgin oldugu uzere muhtesem bir sese sahip, hakettigi yere maalesef gelememis sanatci. vokal ustasi.
  • küçükken aşıktım. yıllar sonra ankamall avm de denk geldim minik bir konserine. bir kere daha aşık oldum. bu nasıl güzel yaş almaktır. sesine ayrı aşığım. iyiki var
  • şu an tv'de yakaladım. böyle güzel bir aksanla ve tertemiz bir şekilde my way'i söylemesine hayran kaldım. müthiş değerli bir insan. sesiyle de, alçakgönüllü oluşuyla da. insan özlüyor eski türkiye'yi be; güzel insanlarla birlikte yaşadığımız güzel günlerdi.
  • acilar surekli olamaz parçasıyla bir eylem başlatmaya yeltenmiştir zamanında; 70'li yıllarda aşırı seven bi kitlesi warmış, plakları ewde bir doludur sorma git...
  • biraz önce okuduğum habere göre, 12 eylül'de bülent ersoy'undan ferdi tayfur'una bütün millet asker severken, "ben müzik yaparım" deyip yorum yapmaktan kaçınmış insan.

şöyle demiş: "ben müzisyenim. bu işlere karışmam. memleket için hayırlı olsun derim o kadar. müzik icra etmeye devam ederim."

askere tapanlar o dönem için "ımı çık bıskı ıltındıydık" tatavası yapıyorlarsa eğer, yav he he.

http://t24.com.tr/…-darbesine-kim-ne-demisti,264981
  • "seni anmak acı olsa bile
    anılmaya değen tek sen varsın"

1978 yılından 'acılar sürekli olamaz' isimli şarkısında uzun zamandır duyduğum bu en romantik şarkı sözünü söyleyen yumuşak sesli sanatçı.
  • facebook hesabını aktif kullanıyor. müthiş sesinin yanında oldukça nazik de bir beyefendi. ayrıca sensiz saadet neymiş'i ondan daha iyi yorumlayan yok.
hesabın var mı? giriş yap