• (bkz: #44105428)
    porsche kullanıyorum derken bir anda passatçı oluverenler tarafından cahil olarak nitelendirilen yazar. niye ntvmsnbc haberi verdin ki? çekseydin arabanda bir video, emniyet kemeri takılı değilken ses sisteminin çalışmadığını göstereydin herkese?

verilen haberi okuyalım:

''yeni aston martin rapide'de bang & olufsen marka 1000 watt gücünde 15 hoparlörlü ses sistemi standart. danimarkalı yüksek kaliteli ses sistemi ürünleri şirketi, daha etkili ses çıkışı için emniyet kemerlerini kullanıyor.

emniyet kemerlerinin pozisyonundan yolcuların konumunu tespit eden sistem ses çıkışını optimize ediyor. sistem aynı zamanda kabin içindeki aynanın arkasına yerleştirilen mikrofon ile gürültü seviyesine göre ses çıkışını değiştiriyor.

porsche panamera ve maserati quattroporte gibi modelleri hedef alan spor tasarımlı dört kapılı otomobil rapide, avusturya'nın graz şehrindeki magna steyr fabrikasında üretiliyor.
    otomobil yaklaşık 240 kişi tarafından üretiliyor. her otomobili üretmek yaklaşık 220 iş saati sürüyor. aston martin, ingiltere gaydon'daki fabrikası, yılda 8000 adet otomobil ile tam kapasite çalıştığı için magna steyr'i kiralamış.''

şimdi soralım,
    1- bu haberin emniyet kemeri takılı değilken ses sisteminin çalışmaması ile ne alakası var?
    2- bu haberin porsche'nin ses sistemi ile ne alakası var?
    3- sahi lan çok bozuldun mu?

ekleme: şimdi hiç gidip porsche falan kiralama. parana yazık.
  • millet'e köy'de yasamayi telkin edip yurtdisi'nda yasayan ve tr tatillerinde sececegi otel'i anlatan eko. yoksa keko mu bilemedim tam olarak.
    suradan (bkz: #64366251)
    suraya (bkz: #114499042)
  • iyi insan.
  • sözlüğün yardımsever yazarlarından birisi.
  • bambaşka bir heyecanı yaşayan hayvansever yazar. önümüzdeki süreçte evindeki daimi şenlik hepimizi kıskandıracak nitelikte olacak.
  • benim gibi yeni bir yazar hoş gelmiş. sanırım new york barosu sınavına girecek. umarım hep kazanır hep şampiyon olur**
  • bilgi aşkı. öğrenmeye calışma hastalığı.
    (bkz: epistemophilia)
  • pilot olursa, hayatını film yapacağıma söz verdiğim malatyalı avukattır.
  • yazdığı bir entryle sayesinde benim hayal kurmamı ve hayata tekrardan umutla bakmamı sağlayan bilgi küpü
hesabın var mı? giriş yap