• hürriyet gazetesinin haberine göre "sanat dünyasındaki en küçük penis benimki" demiş. der der. ama haberin tümü incelenmeye de değer. gelin bir göz atalım şu habere.

"kadınların hayran olduğu ispanyol şarkıcı enrique ıglesias, ‘penisinin küçük olduğunu’ bizzat açıkladı. ıglesias, albümünün kapağında çıplak poz verip veremeyeceği sorulduğunda gerçeği itiraf etti.
    "

eh olabilir. devam edelim bakalım.

"en büyük penis bende olsaydı plaklarım daha çok satardı. fakat benimki belki de müzik dünyasındaki en küçük penis, dedi. sevgilisi anna kournikova da bunu doğrulayarak fazla bir şey yok, diye konuştu.
    "

anna kournikova da varmış anlaşılan bu açıklama yapıldığında. ve onaylamış. neyse du bakalım. haber devam ediyor.

"bugüne kadar enrique ıglesias'ı efsanevi latin aşık imajı ile gözünde büyütenler için bu haber büyük hayal kırıklığı yarattı.
    "

allah allah. nereden biliyorsunuz kardeşim. belki hayranlarının böyle bir meselesi yoktur? neyse haberin asıl güzel kısımları geliyor. sıkı durun.

"ıglesias'ın bu konuda yalnız olmadığı da belirtildi. pop yıldızları peter andre ve gareth gates'in de penisi küçük şarkıcılar arasında yer aldığı öne sürüldü.
    "
    ulan belirten kim? öne süren kim? kim bu insanlar? neye dayanarak bunlar söyleniyor. iglesias bu açıklamayı yaptıktan sonra sokaklara dalıp halkla röportaj mı yaptınız? durun daha bitmedi.

"ıglesias'ın ya da diğerlerinin penis boyları konusunda bir ölçü verilmedi
    "

ulan ne meraklışmıyşsınız be. bir de ölçü istiyorlar, "bildirilmeyince" de bozuluyorlar. durun daha asıl bombalar geliyor.

"ancak eskilerden frank sinatra'nın 30 cm olduğu söyleniyor. ewan mcgregor, george clooney ve liam neeson'un da her bakımdan büyük yıldızlar olduğu belirtiliyor.
    "

be kardeşim bu kadar dalağını yardıktan sonra sondaki diplomatik ifade ne öyle? "her bakımdan büyük yıldızlar olduğu belirtiliyor". utanmışlar sanki tam ifadeyle yazmaya. alemsiniz şekerim ne diyim.
  • kliplerinin % 90'ı bir bar ya da clubta çılgınca dans eden hatun-i deryaların arasından yılan gibi süzülüp kameraya slow-motion bakıslar atmaktan ibarettir. bazen aynı mekanda hatun kovaladıgı da oluyor, yiyiştikleri de oluyor.
  • istanbul'da verdiği konserde bir kızı dudağından öptükten sonra sahnesine sütyen yağdırılmış şarkıcı. enrique kızı öpüyor buna dayanamayan libidoları tavan yapmış kadınlar da sütyenlerini çıkarıp sahneye atıyor.

kim demiş türk kadını çağ dışı, geri kalmış diye? en ileride, en ötede hatunlarımız. enrique izin verse sahnede çekinmeden sikişirlerdi.

gariptir lan. bunlar aldatılmak istemez, erkeği kendisinden başka kadına baksın bile istemez. sonra sıra yakışıklı bir sanatçıya gelince tüm dünyayı sikmiş olsa bi posta da bana gitsin hayalini kurar. çok çelişkili bir ruh hali. sıra kıskançlığa gelince aslan kesilirler o da bambaşka bir çelişki..
  • butun kliplerinde bana oyle gelmiyorsa eger hep grup sex temasi olan sarkici. arkadas bu oturmus bir basamakta yuzunde her zamanki aci ceken ifadesiyle gayet hareketli sarki soyluyor arkada hep ciplak erkek sirti oksayip avuclayan kizlardan olusan bir insan yigini. pek bir imeceli klip tarzi var.

ayrica neden bu aci ceken ifade? o kizlarin yaninda ben bile mutlu olurum. ama hep seyden bu. bak bunun peder de eskinin kacin kurasisi ya bu zenginlik icinde, sohret icinde buyuyunce boyle doyumsuz oldu tabi. mutlu olamiyor bir turlu.

not: su an farkettim kendisini takdir ediyorum cunku baskasi olsa baba parasini yer yatar.bi isle ugrassa bile basarisiz olur babasinin şöhretini kullanir. ama bu uretiyor eli ekmek tutuyor. kendi kulvarinda gayet basarili sesi de guzel. aferin.
  • vakti zamanında aşıktım kendisine. hem de öyle böyle değil üüfff ki ne üfff ... amma velakin artık yeter lan; zenginsin, sportifsin, uzun boylusun, çevrendeki kızın haddi var hesabı yok. dizilerde filmlerde oynuyosun, miami'de yaşıyorsun. e arada güzel şarkılar da yapıyorsun, ulan neden hala küçük emrah gibi bakıyosun şu kliplerinde anlamıyorum. ayağında nasır mı var, artık basur musun nedir durumun bilmiyorum ama tedavini ol, bişey yap. geçmişteki hukukumuzdan dolayı konuşmayayım konuşmayayım dedim ama nereye kadar.
  • yaşlanmama hastalığına yakalanmış bir ünlüdür kendisi. son 20 senedir tipinde pek bir değişiklik olmamış. vampir midir nedir?
  • dün gece istanbul'da konser vermiş. konserde yaşanan olay ise, gayet enteresan. 36 yaşında herif, -tahmini- 16 yaşında kızı sahneye çıkarıp dudağından öpüyor. ve bunu kıskananlar oluyor. sonra da "ay ensest çok pis!", "berdel ne kadar ahlaksızca!", "sübyancılık çağdışı!" derler.

size neyzen tevfik üstadımızın dörtlüğüyle seslenmek istiyorum:

"türk milleti gariptir,
    her lafı kaldırmaz.
    ibne dersin kızar da,
    sikersin aldırmaz."
  • zamanında penisinin küçük olmasıyla ilgili manasız bir geyik vardı medyada. how i met your mother'a konuk olduğu bölümde de robin'in ted'e söylediği "seninki daha büyük" (veya bunun gibi bir şey) repliği ile de buna gönderme yapıp yarmıştır ama sıktığı kanısındayım artık. eğer her katıldığı dizide kadınların kendisine hasta oluşu gibi bir de penisinin küçük oluşu ile ilgili de muhabbet dönecekse "oha" diyecem ama. bi "oha" da oturup adamın penisi ile ilgili de yorum yaptığım için kendime geliyor.
  • dünyada sadece kendisinin öpüşebildiğini sanan, latin dünyasının gökhan özeni
  • son ispanyolca şarkısı ( bailando ) bir günde 600 bin civarı izlenirken bazı ingilizce şarkıları ( mesela i'm freak gibi ) bu rakamı 3-4 günde anca tutturan ispanyol şarkıcı.. ben hem ingilizce hem de ispanyolca dinlemekten büyük keyif alıyorum ( zira hem göze hem kulağa gayet güzel hitap ediyor derim ben. ) fakat takip ettiğim kadarıyla eski tarzını özleyenler çok çok daha fazla..
hesabın var mı? giriş yap