• i wish i want to stay here
    i wish this be enough
    i wish i only love you
    i wish simplicity

look at the speed out there
    it magnetizes me to it
    and i have no fear
    i'm only into this to

enjoy
    enjoy
    enjoy
    enjoy

i wish i'd only look
    a-and didn't have to touch
    i wish i'd only smell this
    a-and didn't have to taste

how can i ignore?
    this is sex without touching
    i'm going to explore
    i'm only into this to

enjoy
    enjoy
    enjoy
    enjoy
  • kedilerimin severek yediği bir kedi maması markası. fiyatı da uygundu. fiyat performans açısından en iyi marka buydu hatta. fakat şu kedi köpek mamasına gelen %18 kdv oranından sonra ebesinin nikahına kadar yükseldi fiyatı. geçen ay 15 kg indirimli 146 liraya aldım, bu ay ise aynı yerden yine indirimli fiyatı 178 olmuş. cimere şikayet falan ettik bakalım bu kdv oranını ama değiştirirler mi bilmiyorum. biz bu kedileri nasıl doyurucaz lan? 6 tane kedi mama bekliyor olm. kısırlaştırma falan yaptırcam artık çünkü bizim kediler köyde, kafasına göre takıldıkları için ürüyorlar. ama kısırlaştırmanın da fiyatı kaf dağı kadar. bir kedi 550 lira civarı. valla her şey dert amına koduğumun memleketinde. her yer hasta, aç, biçare kedi dolu. onları gördükçe çok üzülüyorum. huf neyse nerden nereye geldik. size şimdi bir hanımefendinin instagram gönderisinin linkini paylaşayım. cimere şikayet edebilirsiniz bu kdv oranını onu takip ederek. 1 kişi dahi görüp şikayet etse kârdır. suzionline

edit: 178den 199a çıkmış o aynı mama kskdk. deliricem.
    30.10.2021'de 178, 02.11.2021'de 199, 03.12.2021'de 245 tl oldu.
  • orijinali björk'ün post albümündeki şarkının bana göre orijinalinden güzel olan remixi ise post albümünün ingiltere ve usa'da toplam iki bin adet ile sınırlı sayıda satışa sunulan versiyonundaki dominic thrupp remixi.
  • afiyet olsun anlamında da kullanılır. garson masaya getirdiği yiyeceği enjoy diyerek servis eder.
  • kedi maması olan deli gibi zamlanmıştı zaten. en son 3 gün önce 198 liraydı.
    bugün almak için baktım ve 245 olmuş.
    inanamıyorum.
  • acayiplikte sınır tanımayan, insanın kafasıyla diyaframının yer değiştirmesine neden olan björk şarkısı. hele o trampetler tırırıt tıttıt tıttıt tıttıt diye vurmaya başladı mı insanın uçan adam sabri gibi "allaaaah!" diye bağırıp olduğu yerde zıplayası gelir.
    björk da bu entryi görse beni bi temiz döverdi heralde ama napalım, bence öyle.
  • son derece cins bjork parçası.
  • (bkz: m joy)
  • uygun fiyatlı kedi mamalarından biri. sokak kedilerine düzenli besleme yapıyorsanız, sanırım bütçenizin kaldırması için tercih edilebilecek bir marka.
  • mango ve çarkıfelekli olanın tadı harika olan starbucks'larda satılan içecek.
hesabın var mı? giriş yap