• tiny toons cizgi filminde hayvanlari ölesiye minciklayan yaramas kiz. o da ben oluyorum :p
  • "son entry girdiği zaman 10 yıl önce " ibaresini görünce beni duruma uğratmış birinci nesil firari yazar.
    dile kolay 10 yl.
    sözlük diye bir yere kayıt oluyorsun.iyisiyle kötüsüyle 863 entry giriyorsun,döneminde popüleriten herkes kadar ve sonra bir anda ortadan kayboluyorsun.10 yıl boyunca yoksun.

umarım bu yazarın başına bir şey gelmemiştir.umarım sağlıklıdır.zira 10 yılda insan girmek isterse 10 bin kere girebilirdi sözlüğe.
  • 99'daki bir entry'sini görüp, hâlâ yazıyor mu acaba diye merak etmemeniz gereken kişi. son entry'sini 8 yıl önce girdiğini görmek sizi 8 yıl geriye götürür sonra, nostalji falan yaparsınız. o biçim. umarım hâlâ "bi' site vardı neydi lan neydi" diye hatırlamaya çalışmıyodur.

ekleme: 9 yıl olmuş.
    ekleme: yoksa 10 mu olmuş.
    ekleme: sabbath1970 uyardı, 12 yıl olmuş dedi...
    nitekim ben şimdi kontrol ettim 12 bile değil, 13...
    ekleme versiyon 1231231: hepsini anlatacagim uyardı, 14 olmuş... karambole biz de yaşlandık arada ama o hâlâ yazmadı...
    ekleme son dem: mama lover shake me sağ olsun uyardı, 15 yıl olmuş...
    ekleme yurtdisi versiyonu: susamli cubuk simdi uyardi 16 yil olmus... ben ulke degistirdim, turkiye sakaciktan darbe ve ohal gördü ama elmyra hala yazmadi...
    ekleme: pistolpopping uyardı 18 yılı geçmişiz... türkiye’yi uzun zamandır aynı güç yönetiyor, elmyra ise hala yazmadı...
    ekleme: soyulmusportakal ve louferce uyardı 19 yıl olmuş... coronavirüs sebebiyle birçok zavallı insan hayatını kaybetti, elmyra hala yazmadı...
    ekleme: yıkılmaz hadi ve hasta kumarbaz uyardı 21 yıl olmuş… ben bile çook uzun zamandır girmediğim sözlüğe bugün tekrar girdim, elmyra hala yazmadı…
    ekleme: fair sağolsun uyardı, 22 olmuş…
  • bundan 7-8 sene önce sözlüğe kayıt olmaya karar verdiğimde istediğim nickti bu. meğersem tee 99'da gitmiş. sana mı kalır sandın. tehey.
  • aslında elmyra duff'ı ararken kendisine rastladım: yazdıklarının çoğu ilk beşte... ama halen kayıp.

12 yıl olmuş. 880 entry 862'ye inmiş. inşallah torun torbayla meşguldür de buralara uğramıyordur...
  • 6 yıldır kayıp olan yazar..umarım şunu beğenmiştir:
    (bkz: #22542)
  • bir hışımla gelmiş geçmiş birinci nesil sözlükçü.
    azimle sıçtığı* 871 entryden sonra 5 (yazıyla beş) yıllık bir sessizliğe bürünmüş.gördüm merak ettim.
    keşke bilen bilmeyene anlatsa.keşke başına bir şey gelmiş olmasa.
  • sadece çizgi filmlerde olur sandığım ama kedimizi severken yemesinden korktuğum ev arkadaşıma taktığım ad
  • korkutucu bir suser. 880 entry sonrası girilen üç yıllık sessizlik.
    (bkz: sözlüğün mit tarafından izleniyor olma ihtimali)
    ya da bir kediyi mıncıklıycam derken bir kaplana sarılmış olma ihtimali söz konusu.
    şimdilerde iyidir, sıhhattadir umarım.
  • manowar'a ilişkin girmiş olduğu açılış entry'si, türkiye'de gerçekleşen üç manowar konseri ile boşa çıkan ve fakat o dönem manowar'un buralardan algılanışına dair bir belge gibi duran, ayrıca da yıllardır yazmayışını sürdüren öncü sözlük yazarı.

manowar başlığını her tıkladığımda gülümsetir.
hesabın var mı? giriş yap