• muhteşem bir gök yeleli bozkurt tanımı. ekşi sözlük yazarlarına verdiği isim bu. ekşici piç olmanın şartları da şunlar:

"rüyün ulan ezik, aptal, kalitesiz, özenti, kişiliksiz, kozmopolit ve soyları bozuk kansız piçler, zenginin malı züğürdün çenesini, atsızcılar da sizin gibi kevaşe bacılı piç soylarının bezelye beynini yorar. olmayan işinizi gücünüzü bırakıp sanal itliğe devam edip ürüyün çünkü başka şansınız yok. akıbetinizi er ya da geç tayin edecek olanlar atsızcılardır.

ekşici piç olmak için aranan özellikler.

1- soy özürlü olmak (bu özellik, olmazsa olmaz bir özelliktir)

2- hasbelkader soy bozuk değilse; karakteri, kişiliği, bacısıyla ensest takılacak kadar ahlakı bozuk olmak.

3- türklüğün ve türklüğe ait değerlerin düşmanı olmak. yabancıların boklarına kadar hayran olacak derecede milliyetsiz ve onursuz olmak.

4- türkçe özürlü olmak.

5- karakter fukarası, şeref yoksunu ve tek ülküsü para kazanmak ve çiftleşeceği bir dişi aramak olan hayvanlardan farksız bir enik olmak.

6- benim bir taraflarında patlayan yazılarımı sosyalist yani paylaşımcı olmaları gereği onlarca erkeğin boşaltım cihazlığına soyunan bacılarıyla da paylaşıp, onların da mutlu olmasını sağlamak.

bkz: "madem bende patlıyor, sende de patlasın bacıcım"

6- gerçek hayatta bir saygınlığı ve adam gibi bir işi olmamak.

7- gerek soysuzluklarını, gerek gerçek hayataki itilmişliklerinden hatta kakılıp mikilmişliklerinden kaynaklanan ezikliklerini ve bilumum aşağılık komplekslerini sanal yolla bastırmaya çalışma noktasında hevesli olan aciz ve çaresiz bir encik olmak.

bu yazıyı bakalım hangi encik alacak?"

bu şartlarda iki tane 6. madde olması, "gerçek hayatta bir saygınlığı ve adam gibi bir işi olmamak" gibi türkçe fakiri ifadeler bulunması, ilk maddede soy özürlü olmanın olmazsa olmaz bir özellik olduğunu söyleyip, ikinci maddeye "soyu bozuk değilse" diyerek başlanması, kesinlikle ve kesinlikle gök yeleli bozkurt'un suçu değildir.
  • an itibarı ile yanıbaşımda uyuyan kedimle ve kucağımdaki bilgisayarda ekşi sözlük açıkken bir yandan da behzat ç. izlemekte olduğumu fark etmemle, içine dahil olduğum grup.

bi tek elimde nutella eksik ulan!
  • anasına babasına, dinine , ülkesine, polisine, askerine, öğretmenine, ırkına küfredip yine diğer ekşici piçler tarafından şükelanan has piçtir.

dün sobalı evde büyüyen gerzek bugün milletini küçümser, pazardan giyinmekle dalga geçer, varoş der falan filan. kendi hariç hiç bir b.ku beğenmediği gibi başka düşüncelere saygı duymamaktan dem vururken faşizmin bayrak yarışçısıdır. bunlar doğuştan okula gitse yine de eğitilmez.istersen yurt dışında oku. istersen hiç okuma.

insanlık dersi yok. olsa da en çok ekşiçi piçlere gerek.
  • kozmopolit ve türklük düşmanı ekşici piç'in, ulu bilge ve yüce şahsiyet gök yeleli bozkurt tarafından harf tasarrufu yapmak için kullanılan kısaltmasıdır.
  • çok şahane limon suyu, nar ekşisi vb. ürün yelpazesi olan bir marka ismi olur bundan. dürümcü baba gibi.
  • başka yazarların yazdığı hiçbir şeyi beğenmeyen, yediği boku bile sayfalarca övebilen, her boka muhalefet, her yarağa elinde tuzla koşan yaşam formu.

olm zirvelere filan da katıldım alayınız * çirkin, ezik, kaşar, asosyal yaratıklarsınız. zenginlik desem o da yok çoğunda. aç üniversite öğrencileri. babalarının yolladığı parayı parfüme, gömleğe yatırıp ay sonuna kadar aç oturuyorlar. sonra ''niye reklamlardaki gibi kadınlar atlamadı lan üzerime '' diye hayıflanıp yeni 31 lere, yeni sivilcelere yelken açıyorlar.

'' 2 bira daha içse ben bunun memesini ellerim '' diyen adamlarsınız lan, nevizade'de kambur oturup klavye başında ne diye kont rolü kesersiniz anlamıyorum.

bunların kadın olanları daha fena. yarım ağdayla oturdukları belli olmuyor ya parmak ucunda süzülüyor kevaşeler. prensesçilik oynuyorlar, ''ben'' butonuna yalama oluncaya kadar basıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap