• sıla'nin onno tunç'u.
  • sıla'ya aşık mı, değilse nasıl aşık olmadan durabiliyor merak ediyorum. kesin aralarında birşey geçmiştir.
  • sıla ile birlikte tv lerde gözükmeye başlamasıyla fark ettiğim oldukça yetenekli müzisyen. özel bir etkinlikte emre aydın dan sonra sahneye çıkan sıla, sanki uyduruk bir ön gruptan sonra sahneye çıkan dünya starı gibiydi. bu performansta en az sılanın sesi ve sahne performansı kadar efe bahadır ın orkestra üzerindeki hakimiyeti ve yönlendirmesi de etkiliydi. dolayısıyla kendisine saygılarımızı sunuyoruz.
    (bu arada emre aydın ın şarkılarını severim ama gerek kendisi gerekse poserlardan oluşan orkestrası sahnede gerçekten çok zayıf duruyor.)
  • gittiğim bir sıla konserinde şarkı arasında kamera kaydı yapanlara "ya bişe soracam şarkı bile söylemiyoruz siz neyin kaydını yapıyorsunuz" demiş kişi.

sıla'yı çekiyoruz kardeş. çekmemiz için de şarkı söylemesine gerek yok. fiziğiyle güzelliğiyle duruşuyla çekilmelik bir kişi kendisi. seni mi çekeydik?
  • müthiş bir müzik beyni. severek takip ettiklerimizin liste başında.
  • çok başarılı müzisyen. yeni bir iskender paydaş belki, zira pop müzik konusunda kaliteli ne iş çıksa bu adamlardan biri çıkıyor arkadan.

bigün tanışırım belki, elini sıkarım da bişeyler bulaşır diye umduğum adam.
  • annesi sevingül bahadır'ın albüm çıkarmadığı her yıl için günaha giren müzisyen. içinde bulunduğu sektörün güncel dinamiklerini kullanmayıp hepimizi eşsiz bir sesten mahrum ettiği için...
  • yıllar önce bir televizyon programında iki gitar eşliğinde nature boy, they can't take that away from me.. söylerken dinlemiş ve bayılmıştım o sakin yorumuna.
    sonra yaklaşık 2 sene önce nardis'teki bir programına gittim hevesle, bambaşka bir bir yorum vardı sahnede. pek bir hayalkırıklığı idi benim için.
  • (bkz: semih kaya)
hesabın var mı? giriş yap