• senede bi kere falan durduk yere bu çocuk eskiden neydi şimdi ne oldu diye aklıma gelip beni üzen kişi. her sene bir kere bakıyorum hayatını düzene koymuş mu artık diye, sanki o hayatını çevirirse herkes çevirebilir gibi. demin baktım, henüz bi tık yok maalesef. seneye tekrar görüşmek üzere.

2019 güncellemesi: edwardcığım terminator dark fate filminde küçük bir rol alacağı için çocuklar gibi şen bu aralar. görünüşü hala üzücü, ama belki seneyeki güncellememizde kendine biraz daha çeki düzen verir. heyecanla beklemedeyiz.

2020 hepimiz için yarrrrrrrr** gibi bir yıl olduğu için bu seneyi geçiyorum. beklentiye girmeyelim.

2021 güncellemesi: edward terminator dark fate filminde oynadığı küçük rolün bu kadar da küçük olmasını beklemiyormuş, bu durumdan mutsuzmuş. konuyla ilgili “i'd love to do a whole one and make a shit ton of money” diye açıklama yapmış, kafalar hala gidik. imdb'de "karma"* ve "the endless whispers"* isimli birbirinden kötü güzüken iki filmde adı geçiyor. ama bi yerden başlaman güzel edward guzum, sen yine kokişi biraz azalt annem. seneye görüşmek üzere.

2022 güncellemesi: edwardcım hala kendini çok toparlamış gözükmüyor ama nyc'de takımını çekmiş turistik aktiviteler yapıyormuş. ayrıca dişleri uyuşturucudan bozulmuşmuş, bu sene dişlerini de yaptırmış çiçeğim. hadi bakalım geçen seneye göre ivme yukarı dönmüş diyebiliriz.
  • esasen terminator 2 filmindeki genc connor roluyle unlenen sirin tip..
  • nerden nereye hey gidi edward. simdi the movie channel'da sikindirik bir filmini izliyorum. got gobege baglamis. film hakikaten inanilmaz boktan. filmin adi da intermedio diye bir film. allah belanizi versin sinirlerim bozuldu.
  • kimilerimizin t3'ü ve terminator the sarah connor chronicles'ı reddetme sebeplerinden. john connor'ın ta kendisi.
  • son olarak cnbce de yayinlanan animal factory isimli filmde görülen ve de görüldügü anda televizyona yapismama sebebiyet veren güzel insan.
  • cocuklugum...cocuklugum...
    ne kadar da güzeldi.
    yaz aylarında bisiklet çetemizle taze kesilmiş çimen kokularını içimize çeke çeke giderken arka bahçelerden, edward furlong gibi afacanlık yapardık (yaazıııkkkk ) .
    basit ve kolaydı hayat o zaman , oduncu gomlek , levis 501 , siyah jungle botlar...cok mutluyduk ...coook...
    ama bitti.
    zaten edward da artık eski edward degil...
    (bir ara paris hilton'la birlikteydi ayrıca )...
  • aerosmith'in unutulmaz livin on the edge videosunda, babasinin verdigi prezervatifi kaldirip atan, cantasinda silah tasiyan ve her an kullanabilecekmi$ gibi duran, arkada$iyla, on camini patlatmak suretiyle araba calip kaza yapip airbagler sayesinde olumden donen cocugu oynayan 1977 dogumlu fistik.
  • tamer karadağlı, deniz akkaya ve yelda reynaud'un da oynadığı living and dying adlı (malesef) kalitesiz filmde görünce üzüldüğüm gözden düşmüş aktör. kilo almış olması sorun olmayabilirdi eğer kafası da büyümeseydi. val kilmer da bu kilo alırken kafa büyümesi durumundan müzdarip. bu kadar bariz fiziksel değişim ister istemez oyuncunun kariyerine zarar veriyor. yoksa sen ne kadar kilo alırsan al gözler değişmiyor. gözlerdeki mana hiç bir zaman kaybolmuyor. şu dandik living and dying de bile göründüğü sahnelerde filme kalite kattı ne yalan söyleyeyim. çok iyi oyuncu ve iyi filmlerde izlemek istiyorum. christian bale ile oyun hamuru gibi oynayan ekipten furlong kardeşimize de bir bakmasını istirham ediyorum.
  • american history x'i izlerken kendisini en başta kadın sandığım, dünyanın en hüzünlü bakan gözlerine sahip sevimli ve kaliteli oyuncu. son zamanlarda uyuşturucu tedavisi nedeniyle biraz kilo almış olsa da henüz çok gençtir ve önünde daha çok uzun bir yol vardır. ayrıca kendisi vejetaryendir ve büyük bir hayvanseverdir. facebook'ta 4 kedi, 4 köpek, 1 bukalemun ve de bir yavru geyiği biberonla emzirirken olmak üzere ayrı ayrı birçok fotoğrafı bulunmaktadır. bu yönüyle daha da takdir edilesi, daha da sevilesi bebek yüzlü, tatlı biridir.
  • terminator dark fate‘de tekrar john connor‘ı oynayacak aktör.
hesabın var mı? giriş yap