• ceylan ertem'in soluk adlı albümünde çalıyor olmasına tesadüf demiyorum şahsen, sen de demezsin tahmin ediyorum ki.
  • konserde deli gibi baterinin başında çalar, iş biter alır asma davulu birde aradan bi düğün çıkarır, o derece sağlam adam.
    balkan kökenli adam davul çalmicak ben mi çalcam.
    hastasıyız.
  • söz ve müziğin ediz hafizoglu'na ait olduğu ve eylül aktaş'ın yorumladığı kimse bilmez - nazdrave kimse bilmez şarkısı dile pelesenk oluyor. ailecek bayıldık.
  • bugün sezonun ilk ve pandemi-iktidar nedenli son konserinde beykoz kundura'da cenk erdoğan, bidar, ercüment orkut, engin recepoğulları, orhan deniz ve barış doğukan yazıcı'dan oluşan grubuyla kulaklarımızın pasını silmiş ve müzik ne güzel şey be dedirtmiş müzisyen. konuk olarak da aziz şenol filiz vardı ki tek parçada da olsa neyinden huzur bulduk.

konserin içeriğinden bağımsız olarak bugünkü konser sosyal mesafenin hakkını vererek uygulandığı, kimsenin dip dibe olmadığı çok sakin ve rahat bir etkinlikti. hal böyleyken ve virüse karşı doğru dürüst hiçbir önlem alınmamışken, iktidarın aklına gelen ilk önlemin müziği yasaklamak olması hem biz dinleyenler için, hem de bu işten ekmek yiyen binlerce insan için akla mantığa sığmayan art niyetli bir karar. umarım kısa zamanda bir şeyler değişir, bu kadar insan da işlerini yapmaya devam ederler.
  • silistra göçmeni , memleketlim . mila adında kızı var .
  • kara orkestra vasıtasıyla haberdar olduğum baterist.
    2012 yılında sanırım, odtü rock şenliğinde sahne aldılar korhan futacı ile birlikte. korhan futacının saksafonu nasıl ağlattığını mı, ediz hafızoğlunun bateride nasıl çılgın attığını mı takip edeceğiz derken mest olmuştuk.

gezi süreci ve sonrasında da, ve hatta şu an içinde bulunduğumu süreçte de; bir sanatçının sahip olması gereken ilerici duruşa sahip olduğunu göstermiştir.
    belli ki iyi birisi...
  • bugüne kadar içinde biriktirdiği tüm rakıyı albümüne dökmüş. o laflaf ne yahu!
  • mehmet cem tuncer ile alkol tüketimi sırasındaki keyifli fotoğraflarını ve dostluklarını takip etmekten büyük zevk duyduğum, yeteneklerine imrenilesi davulcu. bir gün bulgaristan'a gitmeden edirne'ye uğrasa da misafir etsem diye de ekleyeyim belki takip ediyordur sözlüğü.

ha bir de ayrıca (bkz: mila olmadan asla) (bkz: mayakız)
  • nazdrave adlı albümündeki ''kimse bilmez'' parçasına resmen aşığım! kaç kere dinledim, bilmiyorum. eylem aktaş'ın naif söyleyişine de ayrıca hasta oldum.
    enstrümantal anlamda doyurucu olup, güzel sözler eklenebilmiş şarkılara bayılıyorum.

çok güzelsin be adam!
  • youtube üzerinden nazdrave isimli albümünü yayınlanmış olan müzisyen.
    albümü dinleyin. güzel isimler eşlik etmiş kendisine.
hesabın var mı? giriş yap