• öldüyse eğer umarım çok acı çekerek ölmüştür. umarım saatlerce inlemiştir. umarım sırtını palayla yarıp tuz bastığı adamlardan, köpekleri tarafından tecavüze uğrayıp cariye diye satılan kadınlardan, katlettiği alevi, ezidi, sünni, türkmen, hristiyan vs. vs. lerin hepsinin toplamından daha fazla acı çekmiş böğüre böğüre ölmüştür. bu adamı peygamberi olarak gören, kahraman olarak gören insanlar da umarım böğüre böğüre ölür. hepsinin sülalesini sikeyim. insanlık ve dünya için en iyisi bu ve buna tapan köpeklerin ölmesi
  • --- spoiler ---

bir de bakmış ki huri ve şarap yokmuş.
    --- spoiler ---
  • katildir, siktir edin.
  • görev süresi dolduğu için, sakalları kesip kapri ve parmak arası terlikleriyle bi' yerlerde tatile gönderilmiştir.
  • ekmek keser gibi adam kesen bir örgütün lideri.
    bu örgüt ki tecavüzü hakkı görür, kafa keser, her türlü sadist aşırılığı dinden aldığı referanslarla meşrulaştırır ancak lideri bir video çeker, haktan hukuktan bağışlamaktan bahseder.
    siyah arkaplanda arapça video çekip, genizden vurgu yapınca da mürdüm erikleri kendini bir şey söylüyor sanır.
    aynen adına eklediği bağdadi, kureyşi vs. vs. mahlaslar gibi her şeyiyle yalan dolan, sadece cinayetleri gerçek olan bir şeydir.
  • zaten tüm terör örgütleri tüm terör örgütü liderleri cia'in işi siktiğimin bölgesinde. bu kadar gizli yapılanmaları, operasyonları da bizim sidikli ekşiciden başka kim teşhir edebilirdi? gözünden de hiç bir şey kaçmıyor ekşici. https://i.imgflip.com/baika.jpg
  • zıbardığı söylenen sözde halife. ateşi bol olsun. allah'ın dinini böyle tanıttıkları için, cehennem'in en kor yerinden kombinesinin verilmesini diliyorum.
  • (bkz: kullan-at lider)

3-5 yıl içinde öldürüldüğü bilgisi haberlerde okunacak diye tahmin ediyorum. 3-5 ay bile olabilir, ihtiyaca bağlı.
  • güneydoğudaki hastanelere bakın, bulamazsanız bilin ki ölmüştür.
hesabın var mı? giriş yap