• kendisinden çok rahat "cemile" olurmuş. iyi bir oyuncu. devamını bekliyoruz.
  • mükemmel bir kadın. yağmur zamanı'nın tekrarlarında bir süredir bayılarak izliyordum zaten. şimdi güneşi beklerken'de yine hayranlıkla izliyorum. insana pozitif enerji veren bir yüzü var. çok da iyi bir oyuncu. öpüyorum burdan *
  • uzunca bir süre stv dizilerinde rol alan, nihayet büyük kanallardaki yapımlarda**da rol almaya başlayan başarılı ve güzel oyuncu.
  • kitap okuma kardeşliği diye bir tarikat neyin kursak ebru hepimizin pîri olurdu.
    hirssizdir,icten güler,gördüğüm en coşkulu,okuma zevki en geniş okuyucudur.kiyida köşede kalmis cevherleri özellikle arar ve toplar.bu yönüyle yaraticidir da.bariz sponsor videolarini alışveriş diye itelemedigi için samimiyeti nedeniyle de takdir ederim.
    ayrıca diğer içerik ureticilerini sanki hiç tanimiyormus ve izlemiyormuş gibi yapıp takipçi sayısı artınca(takipçi sayısı nasıl katlaniyor muamma)cirkef yüzünü gösteren ,hırs küpü hayatsizlara zekice bir üslupla (minareyi çalan sokrates'e sığınır) laf sokup daha da sümük firlatmamistir.
  • 75li oyuncu. dabbede hande roluyle biliniyor.
  • hayatımın rolü dizisinde haluk bilginer'in canlandırdığı müşfik'in kardeşi rölünde olan oyuncu.
  • imrenilesi youtuber. muhabbeti de -ki aslında monolog- gerçekten çok sarıyor. gece vakti aç konuşsun dinle. deli dolu bir insan. deli dolu olup da entelektüel olarak dolu bir insan olması kendisini dinlenilir kılıyor.

videolarında arka plandaki kitapları gördükçe insanın okuyası artıyor. bir ara da kütüphanesinin bir kısmını paylaşmıştı. insan hakikaten hayret ediyor.

kendisi televizyon izlemeyip geceleri kitap okuduğunu söylüyor. biraz fazla okuyor, bazı kitapları da fazla abartıyor sanki ama bu tamamen kitapları aşırı sevmesinden kaynaklanıyor.

kendisine kitaplar dünyasında mutluluklar dilerim.
  • kendisini yaklaşık 4 yıldır şiddetle ve ısrarla takip ediyorum. gerçekten çok güzel kitaplarla tanıştım sayesinde. buraları okuyorsa kendisine selam olsun. ayrıca melikşah altuntaş kitap paylaşımları yapmaya yeni başlamışken ikisini çok uzun süre ayrı ayrı takip ediyordum ve keşke tanışsalar diye düşünüp duruyordum hep. daha sonra birbirlerini takip etmeleri ve kitap önerilerinde bulunmaları beni alakasız mutlu etti nedense. sanki çok sevdiğim iki arkadaşım tanışıp çok iyi anlaşmış gibi hissettim.
  • videolarını izlerken keyif aldığım sempatik booktuber. önerdiği kitaplar edebî yönden değerli eserler; has okurlara hitap ediyorlar.
  • yaklaşık 4 yıldır cumartesi kahvaltılarımı şenlendiren booktuber hatun. bu alemde çoğu okur malesef ondan bihaber. benim gönlümde nitelikli okurlar arasında ilk üç'tedir. en az 100k takipçiyi hak eden bir kalitesi var. her cuma düzenli video çekip atıyor ve nerde kıyıda köşede kalmış hazine varsa bulup çıkarıyor. çoğu kıymetli kitapla tanışmama vesile olmuştur. kahkahası ve bıcır bıcır konuşması ile canınızı kitap çektirir öyle güzel enerjisi var.
    kankisi ayşım abla da bir onun kadar kalitelidir. bu yaz bodrum'a gittiğimde dilerim denk gelip tanışırız. tam bir kitapkurdu.
    şiddetle ve ısrarla tavsiye ettiği kitapları not alın :)
    video kapanışındaki onun sesi ile
    mut lu haf ta soon laaa rıııı :))

not: abla bu entrye denk geleceksin eminim. lütfen o kitap duvarının nasıl yıkılmadığını bir videonda anlat ahshsdjdhd :)
    ayrıca dm'den sana kahkaha attırmaya bayılıyorum. iyi ki varsın. seviyoruz merkezz.
hesabın var mı? giriş yap