• (bkz: tını geym)
  • seslendirmesini yapan amcamizdan (bkz: andrew anthony) dogru seslendirme konusunda tavsiyeler icin:

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=v0mjh05ilii)
  • curling oyunu yapacaklarmış. multiplayer seçeneği de olacakmış.
  • pc icin spor oyunlari yapan firmadir.
    türkiye'de bilinenleri nba , nhl ve fifa serileridir.
    oyunlarinin tümü kendini seneden seneye yeniler.
    fifa '97 , fifa '98 , fifa '99 , fifa2000 gibi.
  • fifa oyunlarındaki simülasyonlarıyla son 4 dünya kupası şampiyonunu da doğru tahmin eden firma.

2010 ispanya
    2014 almanya
    2018 fransa
    2022 arjantin
  • spor oyunlarinin evil companysi. 2k games futbol oyunu falan yapsa da kurtulsak su lanet olasicalardan.
  • şubat ayında fifa 16'nın sunucularını kapatmışlardı.

şimdi de 6 kasım itibariyle 17-18-19-20-21 hepsinin sunucularını kapatacaklarmış.

gerçekten sinir oldum. fifa 19'a yeni başladım ve fifa 16'dan sonra en sevdiğim fifa oldu ama sunucuların kapanacak olması gerçekçilik takıntımı mahvedecek.

fut filan oynamıyorum ama kariyer mod için oyuncuyu düzenleme, liglerin toplarının kış versiyonlarını filan açarak gerçekçiliği arttırmayı seviyorum ve sunucular kapanınca katalogda açtığınız öğelerde piç oluyor ne yazık ki.

neden böyle bir şey yaparlar ki. yeni oyun alınsın diye fut oynanamasın diyorlar sanırım ama bari katalog öğeleri açık kalsaydı amk.

inşallah yeni fifa oyununu 2k yapar da mal gibi kalırsınız.
  • çözüm konusunda çıtayı arşa çıkarmış bir şirket.
    fifa mobile oynuyorum ve baya iyi bir takımım var
    122 gen kadro değeri de 1.5 milyar civarı. oyunu oynayan arkadaşlar nasıl bir kadro olduğunu anlar.
    en son gelen yıldız biletini aldım ve tamamlamak için sürekli ka ve tt oynuyorum.
    son zamanlarda oyunda çok fazla hile var, sürekli hileli oyunculara karşı yenilgi alıyorum ve yıldız biletinde ilerleyemiyorum.
    hepsini tek tek görüntüleri ile şikayet ettim ve herhangi bir banlanma görmedim. hala devam ediyor hileler.
    yıldız biletine paramın boşa gittiğini düşünüp iade aldım ve ben banlandım.
    6-7 tane karşılıklı mailleştik ea ile.
    yaptıklarının doğru olduğunu söylediler ve hesabımın banını kaldırmadılar.
    çözüm için teşekkür ediyorum kendilerine.
  • canım playstation 1'im için oyun alırken ismi aklıma kazınan oyun firması. severek, çılgınlar gibi oynardım oyunlarını. o zamanlara dönebilsek keşke
  • koskoca markasın.

milyonlarca kişi oyununu alıyor. ultimate team ayağına efsane paralar alıyosun ama ayakta durabilen server’ların yok. 2 dakika fifa oynayalım dedik sunucularına olan bağlantın kesildi diyor boyna. yazık.
hesabın var mı? giriş yap