• tüm doritoslarda olduğu gibi bu yeni ürünlerde de kırıntıların klavye tuşları arasına kaçma sorunu çözülememiş, çok yazık. doritos firması bu önemli detayı göz ardı ettiği sürece biz bilgisayar manyaklarını tavlamayı beceremeyecek gibi.
  • peynirli & susamlı olanı hala tekrar piyasaya çıkmamıştır. illa gelip camlarınızı mı taşlayalım yani?
  • haşhaş ve kurutulmuş domates kombinasyonun nasıl mükemmel bir tat olabileceğinin kanıtı. hayatım boyunca yediğim en iyi cips. heineken ile yemesi ise farklı dünyalara yolculuk tadında...
  • susamlı - beyaz peynirli'sinin yeniden piyasaya çıkması için kampanya başlatılmasının şart olduğu mısır cipsi markası.
  • ne akla hizmet bunun peynirlisini kaldırdılar anlam veremiyorum. en güzeli oydu lan. senelerdir yok. o haşhaşlıyı da ben yemem, müslüman insanım.
  • tadı samana benziyor dedim ama inanmayın sakın. poşetin dibindeki kırıntılar bitince klayvenin tuşlarını söküp araya kaçan doritosları da yedim.

tadı izmir'in kumrusunu çağrıştırdı bende nedense. koliyle alınması gereken bir sarf malzemesi olarak kategorize ediyor, soyalı fıstıkla aynı ratingi veriyorum a la turca'ya.
  • türk usulü kısmını abartıp baharat ve kıyma aromalı çeşnili buğday cipsi yapıp üzerine "kiymali börekten ilham aldik" yazmışlar...
  • bunun susamlı- peynirli olanı nasıl kaldırılır piyasadan amk hayvan gibi yerdik oysa ki. formülünü mü kaybettiniz ne yaptınız amk, güzel olan her şeyi neden yok ediyorsunuz..

tarihten o kadar silindi ki eski reklamlar olmasa gerçek olduğunu unutacağız.

inşallah haşhaşlı olanı kaldırmazlar..
  • peynirli ve susamlısı keşke yine üretilse.
  • haşhaş-kurutulmuş domateslisine taptığım cips.muhteşem yapmışlar, bokunu çıkarana kadar yemek istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap