• baya uzun, harbi sevimli
  • yaklasik bi senedir naapar, ne eder, nerdedir ve nasildir bilmedigim sahsiyet...super geyik...baya oldu konusmayali...
  • miadı bayağı bir önceden dolmuş olsa da benim biricik mate'im, istanbul gezilerinin en harika bonusu, ecelim de olabilecek bir werewolf, ayrıca cincin sihirbaz.
    (bkz: hastasınım)
  • çok bunalmıştım ama çok. çok2 hatta. (yazar burada "çok kare" okunan şekli yapmaya çalışmış) gittim şehrine, taksim-tünel hattında adım basmadık yer bırakmadık. kramplar saplandı karnıma gülmekten. aha didim, mis gibi badi bu.
    sonra ankara'ya teşrif etti kendileri. dönemimin en fırtınalı gecelerinden birine şahitlik etti. günün sonunda o kocaman boyuyla sardı, kafamı sevdi, saçlarımı karıştırdı filan. acayip yüksek dozajda bir "mate" idi benim için.
    başka bir istanbul.. damdaki kediler gibi çatılarda tıkındık, şişeleri ardı ardına yarıştırdık. yıkıla döküle güldük yine.
    bir diğer seferde muhtar emmilik yaptık, nevizade'nin en işlek kesişmesine oturup gelen geçen eş dosta çığırtkanlık yaptık.
    aklıma an itibariyle gelmeyen birçok kereler daha.
    hep mutlu kıldı bu adam beni yanındayken.
    hep güldüm, güldük, gözlerimizin taa içi katıla katıla.
    hep hatırnaz oldu, hep vefalı, hep bir tane.
    peace mate!! *
  • bugun dogumgunu olan ve 30'una adim adim yaklasmakta olan bir ex-suser.*

yollarina sarisinlarin sagli sollu serpilmesini can-i gonulden diledigim cancan ve hatta fahri lycan*'dir.
  • lisede ust siniftan tanidigim ve gorustugum iki uc adamdan biri. eye of the beholder severi. aka leylek. pendor sayesinde kontak kurdum uzun zaman sonra. vay be (bkz: hey gidi gunler hey)
  • muzik zevkini begendigim insan.
  • bir insanın ipod'undaki şarkıların hepsi mi kafa şişiren* türden olur ey allahım?
  • eski zincir kanalı tayfalarından, sevdiğimiz bir kişidir.
  • piyasada korsan video kasetleri ve müzik kasetleri dolashan
    sevimli eleman uuehue :))
hesabın var mı? giriş yap