• bir yıldo hatırası, bir radyo programı,bir canlı baglantı saheseri:

seyirci- iyi aksamlar yıldo, bana tarkan dan bir şarkı çalar mısın?
    yıldo-neee arkandan mı?? o zaman dön bebeğim!!!
  • bügün kendisinin olmadığını fark ettim. neye basacağımı şaşırdım. sonra her zamanki görünüm saçmalığını gördüm. umarım geri döner.

ekşisözlük facebook değildir arkadaşım. butonlar bu sözlüğün ince mizahının göstergesidir. buna burada dur demezse badi olur arkadaş, hayvan ara olur gelişmiş arama, şükela olur çok güzel.

bunun için imza kampanyası düzenlenmeli.
  • levent altındağ'ın nefis flüt solosu dikkatle dinlenmelidir.
  • bir tarkan ba$ yapiti.

don bebegim
    don caresiz ba$im
    ...

$eklinde nakaratiyla cok me$hurdur, cok sevilir halkimiz tarafindan (bkz: canim turkiyem)
  • modası hiç bir zaman geçmeyecek mükemmel şarkı.
  • yildo tarafindan sunulan gece yarisindan sonra programlarinin fiks sarkilarindandi. yildo efendi, kendisini arayip yavsayan hanimefendiye "ne? beykozda mi oturuyorsun? beykozun kalkani meshurdur yiyor musun", "kocani uyuttun mu" tarzi sorularini sorup seviyesizligin son hadlerini tamamladiktan sonra; hatun kisiye bu sarkiyi gonderirdi, manidar manidan siritip " ta arkandan geliyor don bebegim" diyerek ve akabinde rezil kahkasini patlatarak. sirf bu yuzden soz ve muzigini yapan umit sayin, muzikten, piyasadan tiksinip isi gucu birakmis bile olabilir.
  • ben hala bu şarkıyı dinlediğimde, üçüzler, dördüzler şeklinde hasret doğuruyorum. çok güzel şarkıdır velhasıl.
  • yokluğu üzüntü yaratan buton. canım buton. asla eskimeyen espirilerdendi, hiç bayatlamayan, hep güldüren. ühü.
    hatta bu sefer kendisi için, tarkan'dan gelsin: (bkz: dön bebeğim)
  • derhal geri gelmesini istediğim efsane buton. *
  • tarkan'ın klibiyle de ön plana çıkan şarkısıdır.

kadın, gülüşü kocaman, eşarbını üstü açık arabada savururken güneş gözlüklerinden new york'un ışıkları yansımaktadır. daha sonra beyaz gömleğiyle yağmurun altında dans ettiği bir sahne vardır ki bugün bile seksi ve romantik havasından hiçbir şey kaybetmemiştir.

son sahnede kadının döndüğüne dair ufak bir umut ışığı yakarlar. bu şarkı tarkan'ın careless whisper'ıdır.
hesabın var mı? giriş yap