• rocky iv ile piyasaya çıkan sarı saçlı, slav gözlü, yapılı bi adamdır bu... mutlaka "vücut şampiyonu" olmuştur hayatının bi döneminde... giderek kalitesiz filmlere düşmüş, unutulmuştur, bu tip bi adamın "rol yeteneği" hakkında konuşamazsın, bunlar vurar, patlatır, korur, ölür veya mutlu son ile bitirirler...

her neyse; daha sonra sinemanın tek punisher filminde de bu herif oynamıştır, o yüzden biraz sewerim, kizil akrep'de de görünmüş, poz atmıştır... roland emmerich'in universal soldier filminde "kötülükçü hiper asker"i oynamış ve daha sonra ortalıktan kaybolmuştur... en son john woo'nun blackjack diye bi filminde gördüm de "döndü, yapıyor, coniyle bir olur perişan ederler ortalığı" demiştim; yıkılmıştım... ne bi memeye dokandı, ne bi araba patlattı... bitiyor, gözümüzün önünde gidiyor tarih adam...
  • kimya mühendisi olduğunu national geographic channel 'dan öğrendiğim, inanmayıp araştırınca beni daha da hayretlere sevk etmiş olan amca. adamın 2 üniversiteden lisans, bir üniversiteden de master derecesi varmış. yetmemiş 5 yabancı dil biliyormuş, bir de karate'de 3 danı varmış. şu hayatta şahsımın en çok saygı duyabileceği her maharete sahip, niye öyle mal mal filmlerde oynamış ki?
  • türkiye'de en bilinen aktörlerden biri olmasına rağmen adını çok az kişi bilir. kendi isminden ziyade "rocky 4'teki adam" olarak anılır ve yaşatılır.
  • çekilmesi olası bir duke nukem filmi için biçilmiş kaftan. default başrol oyuncusu.
  • gectigimiz haftaya kadar son filminin tanitimi icin sylvester stallone ile japon televizyonlarinda program program gezip, her seferinde sly icin " cok sert bir yonetmen fakat isin ucunda para oldugu icin sorun etmedim,ehehe " esprisiyle insanlari kahkalara bogan, sandalyelerden dusurten, tepetaklak eden artist.
  • antik yunan heykeli gibi adamdır vesselam.
  • amerikan yakuza'da kızı "teselli" ettikten sonra brandon lee'nin "ne işin vardı ule kızın koynunda?" sorusuna "kızcağaz korkuyordu..." cevabını vermiş, brandondan da "bana da göstersen ben de korkarım..." tarzında bi cevap almıştır.
  • halk arasında atv adamı olarak da bilinir.
  • kendisi ayni zamanda çok başarılı üremiş bir insandır. http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/…-renkli-anlar
  • duke nukem 3d'yi yapan 3d realms'taki arkadaşların etkilenmiş olduğu aktör.

(bkz: warchild)
hesabın var mı? giriş yap