• degeri anla$il(a)mami$* ba$yapit. oysa ki tum slayer tarihinde kerry king'in yazdigi en iyi sozlerden, jeff hanneman'in yaptigi en iyi bestelerden biridir. "2000 sonrasi yapilani dinlemem abi" tribinden ba$ka bir $ey degildir. bundan 20 sene sonra genclerimiz "2020 sonrasi yapilani dinlemem abi" tribine girdiklerinde ba$ taci olacaktir.
  • efsane bir şarkıdır. vecize üstüne vecize vardır:

-i'm waiting for the day the whole world fucking dies
    -i reject this fuckin' race
    -hate heals, you should try it sometime
    -i hate everyone equally

allahıma ne sınav kaldı ne ödev.
  • bu şarkı bir misanthropy hastasının (*) değil, bir asinin de değil, insan ırkının pisliklerinden bıkmış aynı ırka mensup bireyin çığlığıdır.

(bkz: insan ırkı bu dünyaya gelmiş en büyük kötülüktür)
  • her ne kadar kilise muhabbeti gerçek olsa da dinlerken insan kendisini spartacus gibi hissediyor yemişim kiliseyi adamlar isterse cuma namazı kılsın düzenli diyor insan. ya da ben günün anlam ve önemi sebebiyle çok pis gaza geldim.

i reject this fuckin raaaaaaaaaaaaaaaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

slayer konseri sonrası edit: amına koyim bu şarkı çalmaya başladığında bira alıyordum, şarkı bitti hala alamamıştım. bu entry'i yazdığım zaman biri gelip "olm disciple çalarken bira almaya çalışıyor olacaksın" dese siktiri çeker kafa göz dalardım. bira alırken bir ara gaaaad hets as oooooooooool diye anırıdm sonra hocam bira versene diye döndüm çalışanlara. kesinlikle gaza gelemedim. slayer mı çok dandik çaldı yoksa ben mi garibim bilemedim..
  • "don't be racist hate everyone" temalı mesajlar içeren, muazzam bir slayer eseri.
  • ing. şakirt.
  • gayet anlamlı sözleri olan parçadır, gaz bombasıdır, isyankar modların marşıdır, çekiçtir, örstür, üzengidir.
  • kerry reyizin sağolsun "herkesten eşit şekilde nefret ediyorum" diyerek yine yüce gönüllüğünü gösterdiği, gün aydınlatan ve bence en sağlam slayer şarkısı.
  • 100% ses yalıtımı olan bi ortam olsa saatlerce bağırarak söylemek istediğim aşırı gaz şarkı.

not: 3 gulfü 1 elham
  • disiplin kelimesinin kötü olduğuna dair yayılan duyum sonrası hayata bakış açımı değiştiren kelime.

(bkz: discipline)
hesabın var mı? giriş yap