• bazı hizipçi dalyarakların sırf geldik demeleri için geliyorlar dedirten olaydır. şu huyunu bırak kimse ne zamansa nedense gelsin kim olursa olsun egona sıçayım senin asıl sen ben ordaydım demek için ordasın sen kendini bilmiyorsun onlara laf atıyorsun.

not: ülkücülükle alakam yok sempati dahi beslemiyorum.
  • milletin saçına, sakalına, eteğine, öpüşmesine, ermeniliğine, yahudiliğine karışıp eylemin amacını unutmamalarını temenni ederiz.
    hayır pek alışık değildirler polisin karşısında dikilmeye, içinde mebzul miktar solcu bulunan eylemlere destek vermeye.
    gene de tebrikler.
  • "2 gündür çok yoruldunuz kardeşlerim nöbeti devralmaya geliyoruz" diyen ülkücülerin sloganı.
    mutluluktan ağlattı be!
  • bugün gözlerimin önünde harbiyeden 150-200 kişilik bir grup geçti. gelmediler diyene inat.
  • diktatöre karşı her kim karşı çıkıyorsa hoşgelmişler.
  • polise destek olurlar diye düşünenler yanılıyor. polis sartık onların polisi değil.
  • eğer gerçekleşirse tam bir finish him hareketi olur, iyi olur.
  • bahçelinin bahsettiği sırası gelen gündür, şimdi anladınız mı o söz bursa'da söylendiğinde çıkan yusuf seslerini, hoş geldiniz bozkurtlar, hoş geldiniz.
  • sürekli eleştirdiğim, farklı siyasal görüşlere sahip olduğum bozkurtlarla gurur duydum. onların yardımına şüphesiz ki ihtiyaç var. hepsinin allah yardımcısı olsun.
  • orospu evlatlarının zoruna giden katılım.

siz kimseye gık edemezken bu ülkede ismet inönü diktasına ilk başkaldıran türk milliyetçileriydi.

(bkz: 3 mayıs 1944)

yürüyün bozkurtlar alanlara siz yakışırsınız!
hesabın var mı? giriş yap