• en favori cümlesi "o sır benimle mezara gidecek" cümlesidir.

ibrahim tatlıses'ten ayrıldığında, önce bir dizide başrol oynaması teklif edildi, kabul etti ama dizi yayınlanmadı. neden yayınlanmadığını sordular? "o sır benimle mezara gidecek" dedi.

sonra bir mekanda şarkı söylemeye karar verdi, ilk gecesinde vurdular. vurulduğu gece "beni ibrahim tatlıses vurdurttu" dese de, sonra çark etti. neden çark ettiğini sordular. "beni ibrahim bey vurdurtmadı, şüphelerim var ama o sır benimle mezara gidecek" dedi. sonra da "vurulmadan önce biri beni aradı, tehdit etti ama kim olduğunu söyleyemem, benimle mezara gidecek" dedi.

kendisini vuran kişiden neden davacı olmadığını sordular, sekmedi, "bu sır benimle mezara gidecek" dedi. ibrahim tatlıses ve asena ilişkisi için de, ibrahim tatlıses'le ilgili bu güne kadar gelen her soru için de, bu cevabı verdi.

bugün kameralar yaklaştı, ibrahim tatlıses suikasti ile ilgili sorular soruldu, cevap vermedi. yakında ayşe arman'a röportaj verir, "bu sır benimle mezara gidecek" derse, şaşırmayın.

bu arada ne mezarmış, amk. içine giresim geldi. lost'un 7. sezonu gibi.
  • ton balığı markası gibi isim.
  • hayattaki tek basarısı ibonun kadını olmak ve ondan gayri mesru cocuk yapmak olan kadın. bu kadınla ilgili hep üzülme hissi olurdu içimde. artık yerini tiksinti ve acımaya bıraktı.
  • urfalı sopranos ailesinin sırları ne kadar ilgi çekici ise artık işte, ilgi çekici demek ki.
    adam daha hastaneden çıkmadan çiğköfte zincirine eklenen halkalar artmaya başladı.
    gerçi burada bayaa bi mitolojik durumlar da mevcut o yüzden cidden lost'a filan daha çok benziyor sanırım.
    mağarada doğup imparatorluk sahibi olmak, ölümsüzlük filan gibi keywordler var. tanrı tanrıçayı cezalandırıyor ama tanrıça sevmeye devam ediyor. love never dies. love is bulletproof. tanrıça okeanos riverus.
    cidden hollywood iğrenç deyince bir de kızarlar yaw.
  • kimdir abi bu kadın,bi türkücünün eski karısı değil mi?
    sıradan bi tip ne yaparsa yapsın.devir yalakalık devri.
  • tayyip erdoğan tshirt'u ile iki üç gazete ve internet sitelerinde fotoğraf ve haberinin çıkması ile 3. sınıf pavyon-barlarda bir kaç gece kapabilecek kadın.

kızmıyoruz rızkının peşinde.
  • reklamı nasıl yapması gerektiğini anlayan, sosyal medyayı iyi takip eden kadın.
    bakmış millet sallıyor rte'ye yandaş gibi görüneyim de gündeme gelim demiştir.
    ucuz ama amaca ulaştırıcı gene de tebrik etmek lazım.
  • vurulduğu andan itibaren "ay bırakmayın beni, bırakmayın beni..." diye bağıran ancak 100 erkekten sadece 2 kadının önüne atlayarak kaldırmaya çalıştığı, bu esanada bütün erkeklerin saga sola kacistigi* ve acil servise kaldırılan, yeryüzünün en kötü şarkıcısı vede en racon/fırın taşı * * adamı olan ibrahim tat' ın eski nikahsız i. bu olay biz erkeklerin bu tür olaylar karşısında ne kadar duyarsız olabileceğimizi göstermiştir. kendi kendimizi çok kınıyorum.
  • ibrahim tatlises'in, sahneye cikmasi uzerine hakkinda "geregi yapilir" yorumunu yaptigi bayan.
  • bugüne kadar hakkında sadece 15 entri girilmiş. tahminimden daha ünsüzmüş.
hesabın var mı? giriş yap