• "böyle devam ederse seneye nba'e gider."
  • internet sitesindeki son yazısında: "it seems like 90 percent of istanbul smokes. it's crazy. but what's funny is they blur smoking out on television." demiş beşiktaşın inanılmaz transferi.

türkçe meali: istanbul'un neredeyse %90'ı sigara içiyor. inanılmaz birşey. ama komik olan televizyonda sigarayı sansürlemeleri.

valla adam inanılmaz bir tespit yapıp taşı gediğine koymuş. saygılar deron baba!
  • kaspersky internet security gibi adamdır. deneme sürümü bitmek üzeredir. az önce bilgisayarımı açtığımda ''bilgisayar güvenliğiniz tehdit altında. deneme sürenizin bitmesine 4 gün kaldı'' yazısını görünce yine aklıma geldin böyle kaspersky gibi gideceksin sen de demek ki.

olm bu milangaz arena' nın altında bi kömürlük bodrum falan vardır illa ki. saklayalım bu adamı orda, maç günü çıkartırız, formasını 18 numara yaparız, saç uzattırıp sakalını kestirdik mi tamam işte. nba den bir sürü basketbolcu gitti avrupa' ya bak,hepsini toplayamazlar, kesin unuturlar bunu almayı böyle yaparsak. +1 kodlu telefonlara da cevap vermeyiz, olay tamamdır.
  • türk insanını en zayıf yerinden vurdu: "gavurdan beklenmedik vefa". artık sen bizden içerusun d-will, kaçışın olabilemez.
  • 22 kasım 2011 beşiktaş milangaz göttingen maçı istatistikleri, 50 sayi 1 assist olduğu için super guard olamayacağını öğrendiğimiz all star guard. mesela 10 sayı 8 assist yapsaydı süperdi. ama 50 sayı ı ıh olmamış.
  • formasının emekli edilmesi kelimenin tam anlamıyla rezilliktir. kendimizi küçültmektir, üçüncü dünya ülkeliğidir. büyük basketbolcu, büyük oyuncu, çok da sevdik ama formanın emekli edilmesi büyük basketbolculuktan değil o formaya sadakatinden, verdiklerinden dolayı olur.
  • twitter'ını şöyle bir incelerken, deron abimize "eat a dick" diyen bir dalyarağa cevap olarak "i'm not ur mom?" demesiyle lafını koymada da gayet başarılı olduğunu göstermiş, sesli güldürmüştür. ayrıca: (bkz: @2 olarak deron williams)
  • eyvallah şu anda dünyanın en büyük oyuncularından biri, beşiktaş formasını da başarıyla terletmiştir ama bir formayı emekli etmek nasıl bir iştir arkadaş?!

yemin ediyorum kulübü ali babanın çiftliğine çevirdiler, bu takıma yıllarını vermiş onlarca sporcu adabıyla anılmaz ve adlarına doğru dürüst bir etkinlik bile yapılmazken, sadece 5-10 maç oynayan bir sporcuyu hangi akla hizmet efsane yaparsın?! bu forma o kadar ucuz mu allah aşkına?

(bkz: hakkı yeten)
    (bkz: şükrü gülesin)
    (bkz: şeref görkey)
    (bkz: süleyman seba)
    (bkz: sanlı sarıalioğlu)
    (bkz: rıza çalımbay)

ve sayamadığım daha niceleri... eğer bir efsane aranıyorsa bilinsin ki bu d-will değil...
  • valla söyleyecek çok söz var.

adam bi kere beşiktaşta büyük bir profesyonellikle oynadı. ben yıldızım, antremanımı yaparım, parkeye çıkarım ama çok siklemem falan demedi. hayvancasına performans verdi. çok şükür ben de maçlarını izledim elimden geldiğince.

gitti nbade oynadı. tüm sezon boyu twitterdan beşiktaşa ilgisini hep belli etti. şampiyonluklarda kutladı. tebrik etti falan. yani gerçekten de kopmadı burdan. yalan yok.

istanbulu çok özledim dedi.

en son da herif bildiğin kalktı geldi lan. üstelik playoffta oynamak beşiktaşıma destek olmak istiyorum dedi. şaka gibi abi. bu adam nba'in gerçekten yıldızı. dünyanın en iyi basketbolcularından biri. şaka gibi valla. herif bildiğin bizden iyi beşiktaşlı çıktı lan. bunun başka açıklaması izahı yok yemin ederim. hadi sezon başı antreman eksikliğini kapamak için, lokavt belirsizliğinden dolayı falan geldi dedik anladık ama bu 2. gelişi inanılmaz bir şey. sikinde bile olmaz olum başka bir yıldız olsa.

bu adam ne yapılıp edilip playoffta oynatılmalı. lafım federasyona tabiki. yeri geldimi basketbolun gelişimi diye bık bık bık boş boş konuşmasını biliyorlar. hadi görelim bakalım sizi. yurtdışında bile tüm ilgiyi beko basketbol playoffuna çekecek bir hamle. hadi görecez ne kadar basketbolu seviyorsunuz.

şimdi tüm bunların yanında ise gelelim beşiktaş milengaza ve carlos arroyoya. bence tüm bu yazdıklarımın yanında biraz ayıp olabilir takıma diye korkuyorum. özellikle de arroyoya. arroyonun değerini vermek lazım. bizi bu noktaya o taşıdı. bu takım taşıdı. tüm emekler bu çocukların. arroyonun.

bizi bu noktaya getirmiş bu adamı ve bu takımı biraz değersizleştirmek gibi olmaz inşallah. umarım etkilenmezler. emeklerini bilmek lazım. onlar çok değerli. arroyo çok değerli.

eğer arroyo da bu durumu mutlulukla karşılayacaksa eyvallah ama karşılamayacaksa ben her şeye rağmen bize şu ana kadar bu mutlulukları yaşatan bu çocuklardan yanayım. ha bu arada deron beşiktaşta kaldığı sürede tam bir 1 numara gibi oynamamıştı aslında. bunu da değerlendirmek lazım.

her şeye rağmen deron formayı giymeli. ancak ne kadar süre alır ne kadar takıma dahil edilir ergin ataman ayarlayacaktır eminim. mevcut kadroyu küstürmemek lazım.
  • çok hızlı bir biçimde bizden biri oldu adam. son tweetlerinden iki tanesi:

"out eating dinner with @dmwmama and @kubilaykeceli he made me try raki that's a traditional turkish alcoholic drink! pretty good"
    "man i'm loving this turkish food! just had a great dinner at adana yuzevler kebap zzzzzzzzz time"

önümüzdeki günlerde şöyle bir tweet bekliyorum kendisinden:

"looking for a fourth player to play okey at şen kardeşler kıraathanesi"
hesabın var mı? giriş yap